return to list

🤓 SEO Account Manager

4 500 - 13 000 PLN netto

🌍 Verseo | Węglowa 1/3, Poznań

🖥 http://www.verseo.pl

#cs, #seo, #customersuccess

Pora dołączyć do zawodowców. W Verseo, pod koniec dnia, 1+1 zawsze daje 3.

Verseo to największa agencja SEO/SEM w regionie, strategiczny partner Google w Europie Wschodniej i Centralnej.

Dołącz do zespołu Customer Success, czyli naszych specjalistów od budowania relacji z klientem i obsługi posprzedażowej. Zadajesz sobie pytanie, czy ta robota jest dla Ciebie? Odpowiedź brzmi “tak”, jeśli tylko:

  1. masz dar do nawiązywania przyjaznego kontaktu z ludźmi,
  2. mówisz o SEO, nie budząc w słuchającym morderczych skłonności ani odruchów rozpaczy.

Nie musisz być SEO ninja, z dziesięcioletnim doświadczeniem, świeżo po studiach i z ręcznie napisanym listem polecającym od Billa Gatesa. Cały czas będziesz mieć pełne wsparcie swojego team leadera oraz naszych specjalistów od pozycjonowania, a wielu rzeczy nauczymy Cię na miejscu. ;)