return to list

🤓 Specjalista SEO ds. klientów kluczowych

7 000 - 12 000 PLN netto

🌍 Verseo | ul.Węglowa 1/3, Poznań

🖥 http://www.verseo.pl

#seo, #vip, #szkolenia

Pora dołączyć do zawodowców. W Verseo, pod koniec dnia, 1+1 zawsze daje 3.

Verseo od 6 lat zdobywa najwyższe pozycje w niezależnych rankingach największych agencji SEO/SEM w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej i wspieramy marketingowo ponad 3 tys. klientów z całego świata.

Dlaczego potrzebujemy właśnie Ciebie?

Poszukujemy specjalisty do naszego zespołu SEO, który liczy już prawie 30 osób i wciąż rośnie. Trafisz do grupy pasjonatów SEO z bardzo dużym doświadczeniem, którzy chętnie dzielą się wiedzą - od początku pracy możesz więc liczyć na ich wsparcie w każdym temacie - od skomplikowanych zadań optymalizacyjnych, po grę w rzutki. :D

Twoim głównym zadaniem będzie poprawa wyników naszych kluczowych klientów. Będziesz pracować nad naszymi największymi projektami. W Verseo nie ma wyścigu szczurów (chyba że do ekspresu po kawę), gramy do jednej bramki i uczymy od siebie nawzajem. Nie lubimy trzymać się ściśle określonego szablonu, testujemy, dajemy każdemu pole do popisu i możliwość realizowania dodatkowych zadań - oczywiście tylko wtedy, gdy masz na to ochotę ;).

Narzędzia SEO, które na co dzień wykorzystują nasi pozycjonerzy to: Semstorm, Senuto, Ahrefs, Google Keyword Planer, BCM, Majestic, Moz, SEOQuake, SemRush, Screaming Frog, SiteLiner, Surfer SEO, SEOStation, Answer The Public, Google Search Console, Google Analytics.

Jeśli czujesz, że coś warto tu dodać, będziesz mieć spore pole do popisu, bo lubimy testować i wdrażać nowe rozwiązania. ;)

Twoje zadania:

Prześlij nam swoją aplikację, jeśli:

Co chcemy Ci zaoferować:

         → Sprawdź ile zarabia specjalista SEO w Verseo