return to list

馃 Internet Marketing Specialist

5 000 - 7 000 PLN brutto

馃實 Versum | Cieszy艅ska 90, Bielsko-Bia艂a

馃枼 https://kariera.versum.pl/

#content, #leadgneration, #e-marketing

W Versum tworzymy oprogramowanie dedykowane dla bran偶y hair & beauty na ca艂ym 艣wiecie. Nasz produkt usprawnia prac臋 ponad 37 000 profesjonalist贸w i pozwala w艂a艣cicielom salon贸w z powodzeniem prowadzi膰 oraz zarz膮dza膰 swoim biznesem ka偶dego dnia. W Polsce dynamicznie rozwijamy r贸wnie偶 portal Moment.pl, przez kt贸ry codziennie rezerwowanych jest tysi膮ce wizyt. Stale szukamy najskuteczniejszych kampanii e-marketingowych, kt贸re pozwol膮 naszym projektom na b艂yskawiczny wzrost.

Aktualnie do naszego zespo艂u poszukujemy kreatywnego, do艣wiadczonego specjalisty ds. marketingu internetowego. Je艣li uwielbiasz social media, masz pozytywn膮 energi臋, Twoja g艂owa jest pe艂na pomys艂贸w, a dodatkowo masz wiedz臋, jak te pomys艂y wykorzysta膰 w marketingu 鈥 koniecznie musisz si臋 do nas zg艂osi膰.

Twoimi zadaniami b臋d膮:

Oczekujemy od Ciebie:

Mile widziane b臋d膮:

Oferujemy:

Brzmi dobrze? Spr贸buj!

Kandydat贸w prosimy o przes艂anie portfolio na adres: 鈥媟ekrutacja@versum.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przes艂anego 偶yciorysu (CV) przez Versum Sp贸艂ka z ograniczon膮 odpowiedzialno艣ci膮 z siedzib膮 w Bielsku-Bia艂ej (43-300), ul. Cieszy艅ska 90, NIP: 9372676744, REGON:362795750, KRS: 0000581756 ( dalej: 鈥濧dministrator鈥), w celu udzia艂u w procesie rekrutacyjnym oraz przysz艂ych rekrutacjach o takim samym lub zbli偶onym profilu (przy czym nie d艂u偶ej ni偶 przez okres trzech lat). Wyra偶enie zgody jest dobrowolne, jednak niezb臋dne do udzia艂u w rekrutacji. Przyjmuj臋 do wiadomo艣ci, 偶e mog臋 w dowolnym momencie wycofa膰 t臋 zgod臋 poprzez wys艂anie wiadomo艣ci e-mail na adres: rekrutacja@versum.pl . Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wp艂ywu na zgodno艣膰 z prawem przetwarzania, kt贸rego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.