return to list

🤓 Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

3 500 - 3 800 PLN brutto

🌍 Vet Planet Sp. z o.o. | Brukowa, Warszawa

🖥 http://www.vetexpert.eu

#weterynaria, #sprzedaż

Vet Expert to doskonale rozpoznawalna marka w weterynarii należąca do Vet Planet, dynamicznej polskiej firmy, operującej w kraju jak i kilkunastu krajach Europy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Łomianki


OPIS STANOWISKA:


WYMAGANIA:


OFERUJEMY:


Na aplikacje czekamy do 08.09.2019
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vet Planet sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Vet Planet sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Brukowej 36/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.