return to list

🤓 Product Manager ds. diagnostyki

6 400 - 7 800 PLN brutto

🌍 Vet Planet Sp. z o.o. | Brukowa 36, Łomianki

🖥 http://www.vetexpert.eu

#weterynaria, #diagnostyka

VetExpert to doskonale rozpoznawalna marka w weterynarii należąca do Vet Planet, dynamicznej polskiej firmy operującej w kraju jak i kilkunastu rynkach Europy. 

Miejsce pracy: mazowieckie / Łomianki 

Zadania: 

 
Wymagania:

 
Oferujemy:
 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. 
 
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: s.staszewska@vetexpert.pl z dopiskiem „diagnostyka” 
 
Aplikacje przyjmujemy do 10.02.2018 r.