return to list

🤓 Sales master - CEE

Undisclosed salary

🌍 Vintom | Krucza 50, Warszawa

🖥 http://www.vintom.com

#martech, #Sales, #B2B

O firmie Vintom


Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, która wprawdzie wyrosła już z określenia start-up, ale nadal bardzo szybko się zmienia i uczy. Od 7 lat rozwijamy technologię personalizowanego video i mamy jeden z najlepszych tego typu produktów na świecie, ale jak przystało na pioniera nowego rynku mamy jeszcze wiele do odkrycia i ulepszenia. Zespół to dwadzieścia kilka osób w Polsce i kilkunastu partnerów rozsianych po całym świecie. W tym roku otwieramy oddziały w Miami i Tajpej.

Co robimy?


Jesteśmy firmą działającą w obszarze personalizowanego i programowalnego video. Jak to działa?

👇👇👇
Wyobraź sobie, że za tydzień kończy się Twoje ubezpieczenie Twojego Opla. System automatycznie wygeneruje film, na którym opiekun przywita Cię po imieniu, przypomni ci o zbliżającym się terminie, zaproponuje konkretną ofertę (na Twojego konkretnego Opla) przedłużenia i przeprowadzi przez formalności.

Dokładnie tak jak zrobiłby to kompetentny, żywy doradca, u nas jednak dzieje się to masowo i automatycznie. Z zachowaniem indywidualnego kontekstu każdego użytkownika. Nasi klienci mogą generować i wysyłać miliony takich filmów dziennie, każdy inny.

Nasi klienci to głównie duże firmy z całego świata z najróżniejszych branż. Każdy projekt to zupełnie inna historia. Scenariusz nie jest liniowy jak w klasycznym filmie, to drzewo scenariuszowe często z kilkudziesięcioma rozgałęzieniami – inna narracja dla klienta nowego, inna dla tych, którzy znają już produkt A, inny moduł dla osoby zalegającej ze spłatą itd. 

Dlatego każdy nowy projekt zaczyna się od analizy końcowych userów, zidentyfikowania person, zrozumienia ich potrzeb, sposobu postrzegania produktu w kontekście miejsca w user journey, w którym akurat są, w kontekście ich ostatnich aktywności, zrozumienia barier, które mogą być w ich głowach…

Szukamy osoby do rozwoju biznesu w regionie Polski oraz Europy Centralnej i Wschodniej. Kluczem sukcesu osoby na tym stanowisku jest kreatywność w poszukiwaniu dojść do osób odpowiedzialnych za komunikację zewnętrzną, digital, sprzedaż produktów oraz call center, pozwalająca jak najefektywniej przeprowadzić cały proces sprzedażowy - od poszukiwania potencjalnych Klientów do domknięcia sprzedaży.

Wymagania:


Zadaniem takiej osoby będzie: