return to list

馃 Redaktor SEO/copywriter

Undisclosed salary

馃實 Wamiz | al. ks. Poniatowskiego 1, Warszawa

馃枼 http://www.wamiz.pl

#SEO, #copywriting, #redaktor

Wamiz to najwi臋ksza w Europie grupa mediowa po艣wi臋cona zwi臋rz臋tom domowym. Nasze portale w sze艣ciu r贸偶nych j臋zykach odnotowuj膮 ponad 19 milion贸w ods艂on miesi臋cznie. Portal Wamiz.pl zosta艂 uruchomiony w styczniu 2019 r.

Nasz膮 misj膮 jest dostarczanie fachowych porad i rozrywki mi艂o艣nikom zwierz膮t domowych. Na Wamiz.pl w艂a艣ciciele ps贸w i kot贸w znajd膮 porady i informacje dotycz膮ce wszystkich aspekt贸w codziennego 偶ycia z czworonogiem, a tak偶e aktualno艣ci z Polski i ze 艣wiata.

Obecnie poszukujemy redaktora z do艣wiadczeniem w zakresie SEO.
Praca 2/3 razy w tygodniu (w 艂膮cznym wymiarze ok. 60 godzin miesi臋cznie) 鈥 dni i godziny do ustalenia wed艂ug dyspozycyjno艣ci kandydata.

Zadania:

鈥 Wyszukiwanie interesuj膮cych temat贸w/ aktualno艣ci dotycz膮cych zwierz膮t domowych z Polski i ze 艣wiata
鈥 Pisanie tekst贸w, wyszukiwanie odpowiednich zdj臋膰  oraz zamieszczanie tre艣ci w CMS
鈥 Research fraz i proponowanie temat贸w artyku艂贸w pod k膮tem SEO
鈥 Redagowanie i optymalizacja istniej膮cych tekst贸w pod k膮tem wyszukiwarek internetowych

Od kandydat贸w oczekujemy:

鈥 Do艣wiadczenia w pisaniu tekst贸w newsowych
鈥 Bardzo dobrej znajomo艣ci zasad SEO
鈥 Znajomo艣ci przynajmniej jednego j臋zyka obcego, najlepiej niemieckiego, w艂oskiego i/lub hiszpa艅skiego
鈥 艁atwo艣ci w poruszaniu si臋 w CMS
鈥 Lekkiego pi贸ra i doskona艂ej polszczyzny
鈥 Dobrej orientacji w tematyce lifestylowej i bie偶膮cych wydarzeniach
鈥 Znajomo艣膰 tematyki dotycz膮cej zwierz膮t domowych b臋dzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

鈥 Biurko w przestrzeni co-workingowej w centrum Warszawy (dost臋pne 7 dni w tygodniu/24h na dob臋)
鈥 Elastyczne godziny pracy
鈥 Mo偶liwo艣膰 rozwoju i doskonalenia umiej臋tno艣ci / szkolenia