return to list

馃 Account Executive - MedTech

4 000 - 9 000 PLN brutto

馃實 Warmie Sp. z o.o. | Kasztela艅ska, Pozna艅

馃枼 https://www.warmie.eu/

#account, #sales, #medtech

Warmie Sp. z o.o. I Fundacja Medigent

Szukamy osoby, kt贸ra b臋dzie odpowiedzialna za rozwijanie kana艂贸w dystrybucji i sprzeda偶 naszego produktu - certyfikowanego bezprzewodowego sensora medycznego do pomiaru temperatury o nazwie Warmie.

O FIRMIE

Jeste艣my firm膮, kt贸ra wykorzystuj膮c najnowsze technologie opracowa艂a innowacyjny bezprzewodowy sensor temperatury wraz z systemem do mierzenia i monitorowania temperatury cia艂a cz艂owieka w spos贸b ci膮g艂y. Jego skuteczno艣膰 zosta艂a potwierdzona poprzez nadanie w listopadzie 2020 roku jednego z najwy偶szych mo偶liwych certyfikat贸w medycznych (wyr贸b medyczny klasy IIB).

Firm臋 tworz膮 naukowcy z dziedziny medycyny, specjali艣ci z zakresu elektroniki i telekomunikacji oraz osoby, kt贸re z sukcesem wprowadzi艂y na rynek wiele rozwi膮za艅. To pozwoli艂o nie tylko na opracowanie wysokiej jako艣ci produktu, ale r贸wnie偶 na wsp贸艂prac臋 z mi臋dzynarodowymi koncernami oraz sp贸艂kami notowanymi na GPW.

W zwi膮zku z dynamicznym rozwojem szukamy os贸b do dzia艂u handlowego.

OPIS STANOWISKA

B臋dziesz odpowiada艂/-a za rozw贸j kana艂贸w dystrybucji i sprzeda偶y wyrobu medycznego klasy IIb - sensora do pomiaru temperatury Warmie zar贸wno na rynku krajowym jak i dla dystrybutor贸w zagranicznych.

Dzi臋ki pracy w m艂odym i zgranym zespole nie b臋dziesz musia艂/-a si臋 martwi膰 o procedury i zawi艂膮 struktur臋 organizacyjn膮. Sprawna komunikacja jest jednym z naszych priorytet贸w.

Rozwiniesz swoje umiej臋tno艣ci sprzeda偶owe i sie膰 kontakt贸w oraz b臋dziesz mia艂/-a realny wp艂yw na rozw贸j produktu i strategii sprzeda偶owej.

B臋dziesz mia艂/-a otwarte 艣cie偶ki rozwoju w organizacji w kierunku mened偶era sprzeda偶y, Key Account Managera lub g艂贸wnej osoby odpowiedzialnej za dystrybucj臋 dla danego segmentu rynku.

CZEGO OCZEKUJEMY

MILE WIDZIANE