return to list

🤓 Senior Designer

Undisclosed salary

🌍 We Design | Toeplitza, Warszawa

🖥 https://wedesign.pl/

#design, #senior


UWAGA - rekrutacja trwa tylko do 12 kwietnia.

Projektujemy. Estetycznie i funkcjonalnie. Logotypy, identyfikacje wizualne, strony www, aplikacje mobilne, interfejsy i wszelkie inne materiały do druku i na ekran. Tworzymy zgrany, doświadczony zespół ekspertów z pasją i entuzjazmem do projektowania. Cenimy w sobie kreatywność oraz estetykę i funkcjonalność naszych prac. Pracujemy w kameralnym studiu, tworząc przyjazną i miłą atmosferę. Projektujemy zgodnie z zasadą “mniej znaczy więcej”, starając się komunikować treści w bezpośredni sposób, za pomocą oszczędnych środków wyrazu.

Poszukujemy do naszego zespołu doświadczonego projektanta / projektantki na stanowisko Senior Designer.

Oferujemy:


Wymagamy: 


W pracach graficznych cenimy sobie prostotę, elegancję i formę dopasowaną do treści przekazu. Nie lubimy przerostu formy nad treścią. Pracujemy w macOS oraz oprogramowaniu Adobe CC i Figma. 

Dodatkowo oczekujemy:

Prosimy wysyłać prace i informacje o sobie w ramach jednego pliku PDF korzystając z poniższego formularza „Aplikuj teraz”. Szczegółowe informacje o nas znajdziesz na wedesign.pl 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”. 

Administratorem danych osobowych jest Aleksander Rokicki prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą “We Design Studio Graficzne Aleksander Rokicki” z siedzibą w Warszawie (01-560), ul. T. Toeplitza 2/48, NIP 951-184-66-07. Dane w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w każdym czasie. W procesie przetwarzania danych bierze udział hostingodawca, który przechowuje dane na serwerze skrzynki pocztowej. Dane będą przechowywane również po zakończenia procesu rekrutacyjnego, na Twoje życzenie możemy je usunąć. Przysługują Ci następujące prawa: prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do usunięcia danych osobowych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest niezbędne, by uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym; podanie innych danych jest dobrowolne.