return to list

🤓 Przedstawiciel Handlowy, Sprzedawca

5 000 - 10 000 PLN brutto

🌍 Web Guard Core | Grunwaldzka, Gdańsk

🖥 http://www.pl.webguardcore.com

#marketing, #sprzedaz

Jako firma budująca najnowocześniejsze strony internetowe, animacje i projekty graficzne kreująca wizerunek Klienta na rynku polskim i międzynarodowym, z agresywną strategią sprzedażową - poszukujemy Partnerów Biznesowych na terenie całego kraju.

Od kandydatów oczekujemy:

Twoje obowiązki:

Nawiązywanie kontaktu mailowego i telefonicznego z potencjalnymi klientami - w przypadku zainteresowania Klienta budową strony www, doprowadzanie do finalizacji umowy - przekazanie kontaktu do działu realizacji.

W zamian oferujemy najwyższe na rynku prowizje startujące na poziomie 50% wartości sprzedaży (sprawdź cennik na naszej stronie, policz swoją prowizję od jednej sprzedaży - kwoty podane nie posiadają górnej granicy) możliwość rozwoju zawodowego, a dla najlepszych po pierwszym roku pozycję Managera Regionu.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na Nasz adres e-mail.
Zapraszamy i czekamy na Twoje zgłoszenie.
www.pl.webguardcore.pl