return to list

🤓 Key Account Manager

5 000 - 7 000 PLN netto

🌍 Webankieta.pl | Ryżowa 49, Warszawa

🖥 http://www.webankieta.pl

#Internety, #SaaS, #B2B

Dzień dobry, z tej strony Piotr Sadowski, CEO Webankiety. Mógłbym tutaj napisać, że w związku z dynamicznym rozwojem firmy potrzebujemy Ciebie do pomocy. Nie skłamałbym, ale to by było zbyt proste.

📗Trochę o nas...
W chwili obecnej nasz zespół liczy 10 osób. Jesteśmy w 100% interdyscyplinarni, nie brakuje nam kompetencji., ale brakuje nam rąk do pracy. Dlatego szukamy kolejnego Key Account Managera.

Chodzi o to, żeby kontaktować się z potencjalnymi klientami, rozpoznawać ich potrzeby, dopasowywać ofertę, szukać rozwiązań, jeździć na spotkania, negocjować umowy, wystawiać faktury i raz w miesiącu wypić szampana.

Na pewno nie będziesz się nudził(a). Nowi klienci przychodzą do nas sami. Głównie z poleceń (Mamy wysoki NPS = 66) oraz dzięki dobrej pozycji w Google. Dodatkowe płatne sposoby pozyskiwania klientów nie są tak efektywne jak te dwa kanały.

Ogromny potencjał widzimy w strategii sprzedażyt Land&Expand - w skrócie chodzi o to, żeby w firmach obecnych klientów więcej pracowników wykorzystywało Webankietę w swojej pracy. Jeżeli wykorzystują Webankietę w HR-ach to trzeba dotrzeć do marketingu. Jeżeli jesteśmy już w marketingu to….. wiadomo co. Wiemy, że to działa. Dzisiaj działa na małą skalę bez naszego udziału. Jak podejdziemy do tego proaktywnie to już nic nie będzie takie samo jak kiedyś ;)

Jesteśmy inicjatorami, twórcami i członkami grupy CX Influecers, zrzeszających praktyków i ekspertów w dziedzinie Customer Experience w Polsce. Więcej info na https://cxinfluencers.pl - to też pomaga sprzedawać ;)

===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== ===== 

W Webankiecie krzewimy kulturę feedbacku i wyznajemy zasadę, że trzeba zapytać aby poznać odpowiedzi. Wierzymy szczególnie w to, że słuchanie głosu pracowników i klientów ma fantastyczną przyszłość, a pozyskiwanie tego głosu i zarządzanie nim na naszej platformie kiedyś uratuje świat. Ponieważ naszym klientem jest już Ministerstwo Cyfryzacji wierzymy w to, że kiedyś za pomocą Webankiety zrealizujemy Wybory na Prezydenta, do Sejmu i wybory samorządowe.

Nasze wartości to: Satysfakcja klienta, Zaangażowanie pracowników, Odpowiedzialność, Uczciwość, Współpraca i Ciągły rozwój. Wymyślił to zespół i tego się trzyma.

Wydaje nam się, że jesteśmy normalni, żeby to ocenić musisz nas odwiedzić. Jak normalni ludzie, jemy wspólnie obiady, czasami wychodzimy na piwo i pijemy rano pyszną kawę.

Nasze biuro mieści się w dzielnicy Ursus, z najlepszym dojazdem z centrum kolejką WKD - 15 minut do stacji Opacz + 5 minut spacerem od biura. Najlepsze jest to, że największy poranny ruch jedzie w tym samym czasie w drugą stronę. To samo dotyczy dojazdu samochodem.

Wystarczy już o nas. Przejdźmy do rzeczy. Na pewno jesteś ciekawy(a) czego się będzie oczekiwało od Ciebie w pracy.

💻Zakres obowiązków:


‼️Wymagane:


👍Mile widziane:


☕️Zapewniamy:


Zapraszamy do nas, żeby dowiedzieć się więcej.