return to list

馃 Specjalista ds. sprzeda偶y B2B

4 200 - 6 700 PLN brutto

馃實 Wedding.pl | Marii Konopnickiej 6, Warszawa

馃枼 http://wedding.pl

#B2B, #Sales

Wedding.pl to najwi臋kszy w Polsce marketplace dla bran偶y 艣lubnej. Na co dzie艅 pomagamy ma艂ym i wi臋kszym przedsi臋biorcom dociera膰 do coraz wi臋kszej liczby klient贸w i tym samym skalowa膰 ich biznes. Otrzymuj膮 od nas narz臋dzia i rozwi膮zania marketingowe, kt贸re bezpo艣rednio przek艂adaj膮 si臋 na ich rozw贸j. Z drugiej strony, dzi臋ki Organizerowi 艢lubnemu, czyli naszej specjalnej, darmowej aplikacji, wspieramy Pary M艂ode w organizacji ich najwa偶niejszego dnia tak, 偶eby by艂 dok艂adnie taki, jak go sobie wymarzyli.
Ka偶dego miesi膮ca w serwisie rejestruje si臋 ponad 6000 Par M艂odych, a stron臋 odwiedza ponad 400 000 u偶ytkownik贸w.

Szukamy energicznych, pewnych siebie os贸b, kt贸re s膮 nastawione na cel i samodzielne w dzia艂aniu. Je艣li do tego masz do艣wiadczenie w sprzeda偶y i interesujesz si臋 biznesem - koniecznie zapoznaj si臋 z nasz膮 ofert膮.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  1. Wyszukiwanie potencjalnych Partner贸w, w celu poszerzenia naszej bazy klient贸w
  2. Telefoniczna sprzeda偶 naszych us艂ug Partnerom B2B, od pierwszego kontaktu do podpisania umowy
  3. Diagnozowanie potrzeb naszych Partner贸w i doradzanie im jak najlepiej mog膮 wykorzysta膰 narz臋dzia, kt贸re im dostarczamy
  4. Nawi膮zywanie trwa艂ych relacji z naszymi Partnerami

Czego oczekujemy?

  1. Samodzielno艣ci - budujemy zesp贸艂 niezale偶nych specjalist贸w, prowadz膮cych procesy end-to-end
  2. Sumienno艣ci - wsp贸艂pracujemy w oparciu o zaufanie, co sta艂o si臋 jeszcze wa偶niejsze w czasach pracy zdalnej
  3. 艁atwo艣ci w nawi膮zywaniu kontakt贸w - flow w rozmowie to klucz do sukcesu na tym stanowisku
  4. Kreatywno艣ci i elastyczno艣ci - Twoim zadaniem jest diagnoza potrzeb Partnera i odpowied藕 na nie, a drogi, kt贸re do tego prowadz膮 mog膮 by膰 najr贸偶niejsze
  5. Otwarto艣ci na zmiany - jeste艣my m艂od膮 organizacj膮, kt贸rej drugim imieniem jest zmiana. Oby zawsze na lepsze!
  6. Nastawienia na cel - to must have u ka偶dego sprzedawcy

Co oferujemy w zamian?

  1. Bardzo du偶膮 niezale偶no艣膰 - sam/a b臋dziesz organizowa膰 sobie prac臋 oraz dobiera膰 strategie, kt贸re dla Ciebie najlepiej dzia艂aj膮. Mo偶esz decydowa膰 o swoim harmonogramie dnia i roz艂o偶eniu dzia艂a艅
  2. Narz臋dzia potrzebne do pracy - laptop, telefon, aplikacje do obs艂ugi klient贸w i zarz膮dzania baz膮
  3. Poziom膮 struktur臋 - u nas nie natkniesz si臋 na wysokie sto艂ki, bo pracujemy jako zesp贸艂
  4. 呕yczliw膮 atmosfer臋 - zawsze mo偶esz liczy膰 na wsparcie i docenienie zespo艂u
  5. Mo偶liwo艣膰 rozwoju Twoich kompetencji i poszerzania wiedzy o biznesie - b臋dziesz wsp贸艂pracowa膰 z wieloma produktami i r贸偶nymi rodzajami przedsi臋biorstw
  6. Prac臋 zdaln膮 przynajmniej do ko艅ca roku, p贸藕niej przej艣cie na model hybrydowy (cz臋艣ciowo zdalnie i cz臋艣ciowo z biura)
  7. Wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaanga偶owania, czyli podstaw臋 4200 z艂 brutto (na UoP) plus premi臋 (opart膮 o jasny system, bez g贸rnego limitu)
  8. Zatrudnienie w oparciu o umow臋 o prac臋 lub kontrakt B2B