return to list

🤓 Staż w dziale marketingu

Undisclosed salary

🌍 WeSub | Branickiego 17, Warszawa

🖥 https://wesub.pl/

#marketing, #socialmedia, #staż

Wyobraź sobie świat, w którym wszystko, czego używasz, możesz wynająć - od telefonu, poprzez samochód, aż po sprzęt RTV AGD. Używasz i nie martwisz się o starzenie się sprzętu, bo dostajesz nowy, gdy tylko potrzebujesz. Brzmi nierealnie? Jesteśmy WeSub i tworzymy rozwiązania w oparciu o idee subscription economy. Umożliwiamy naszym klientom dalszy rozwój poprzez wspieranie transformacji ich firm do modelu subskrypcyjnego: począwszy od zmiany technik produkcji, przez dystrybucję do użytkownika końcowego, po pozyskanie nowych rynków zbytu i ekspansję na rynki zagraniczne lub kapitałowe. Jeśli chcesz pracować w firmie, której przyświeca hasło ‘Nie kupuj – wynajmuj!’ - dołącz do nas. 

 

Staż w dziale marketingu 


Warszawa 
 
Skorzystaj z możliwości rozpoczęcia kariery zawodowej w dynamicznie rozwijającym się środowisku przekształcając swoją wiedzę teoretyczną w praktykę. Jeśli chcesz dowiedzieć się na czym polega praca w dziale marketingu i rozwijać swoje umiejętności, dołącz do naszego zespołu! Jako stażysta w WeSub będziesz mieć możliwość pracy nad wieloma projektami od samego początku i stania się częścią zespołu przyczyniającego się do osiągania wyników biznesowych. 

Staż w dziale marketingu będzie polegać na wspieraniu zespołu w jego codziennych zadaniach, w tym między innymi na: 


Zaangażujemy Cię również w pracę z naszymi kontrahentami, zamówienia wydruków oraz w negocjacje i rozmowy z dostawcami, żebyś mogła/mógł doświadczyć jak najwięcej :) 
 
Nasze oczekiwania:

 
Oferujemy: