return to list

🤓 Senior Marketing Specialist

5 000 - 6 600 PLN netto

🌍 White Label Coders | Bł. Czesława 3, Gliwice

🖥 http://www.whitelabelcoders.com

#marketing, #gliwice

Czy interesuje Cię nowy projekt, w którym mógłbyś/mogłabyś wreszcie pokazać, na co Cię stać?

  Jeżeli…

…to być może jesteś Osobą, której szukamy.

Kilka słów o nas

White Label Coders to grupa inżynierów IT, projektantów i kierowników projektów doświadczonych w tworzeniu zaawansowanych aplikacji internetowych. Wspieramy zarówno Klientów końcowych jak i agencje kreatywne z całego świata.

Zbudowaliśmy kulturę organizacji nastawioną na służenie naszym Klientom wiedzą i technicznymi kompetencjami. Takie podejście pozwala nam na swobodną współpracę z firmami z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Holandii, Australii, Polski i innych. Tworzymy i pracujemy dla partnerów, których rozwiązania mają sens i wnoszą wartość w życie innych ludzi. Jesteśmy firmą zwinną i nowoczesną,uporządkowaną procesowo, dlatego zależy nam na stworzeniu dobrych warunków do rozwoju, a przede wszystkim:

Twoje zadania na stanowisku Senior Marketing  Specialist - w naszym zespole będziesz:


Nasze wymagania

Zgłoś się do nas jeśli spełniasz wszystkie poniższe warunki:


 Oferowane warunki pracy:


Chcesz aplikować?

Jeśli masz absolutną pewność, że pasujesz do Kodeksu Honorowego Kodersów, a także czujesz, że pasujesz do naszej organizacji, wyślij nam swoje CV i list motywacyjny. Uzasadnij w nim, dlaczego uważasz, że pasujesz do tego stanowiska, do naszej kultury organizacyjnej i dlaczego chcesz współtworzyć White Label Coders razem z nami na adres: praca@whitelabelcoders.com

Ponieważ lubimy jasne zasady, informujemy, że rozpatrzymy tylko kompletne aplikacje.