return to list

🤓 Junior Marketing Specialist

Undisclosed salary

🌍 White Star Real Estate | Zajęcza 2B, Warszawa

🖥 http://www.whitestar-realestate.com/careers/

#socialmedia, #marketing, #realestate

White Star Real Estate (White Star) to wiodący deweloper na rynku nieruchomości. White Star zrealizował ponad 50 projektów w Europie, w tym biurowce, powierzchnie handlowe, magazynowe i mieszkaniowe. Obecnie rozszerzyliśmy swoje działania o inwestycje Venture Capital.
 
Aktualnie rozwijamy swój zespół marketingowy. Chcesz pracować na ciekawych projektach? Uczyć się od ludzi z doświadczeniem? Chętnie się rozwijasz? Aplikuj do nas.
 
Junior Marketing Specialist
 
Miejsce pracy: Warszawa – Powiśle
Wymiar czasu pracy: 40 h tygodniowo
 
Główne obowiązki:

 
Nasze oczekiwania:

 
Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie rynkiem nieruchomości komercyjnych oraz PR-em.
 
Oferujemy:


Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prosimy, prześlij swoje CV  za pomocą przycisku aplikowania.
 
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji o pracę,  w szczególności w moim CV, dla potrzeb niezbędnych do procesu obecnych jak i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez White Star Real Estate z siedzibą przy ul. Zajęczej 2B, w Warszawie (00-351)”.