return to list

🤓 Młodszy specjalista ds. pozycjonowania

Undisclosed salary

🌍 Widoczni | ul. Złotowska 41, Poznań

🖥 https://widoczni.com/

#SEO, #Poznań, #Praca

Dołącz do nas jako młodszy specjalista ds. pozycjonowania

Nasza agencja to przyjazne miejsce dla początkujących - oferująca dynamiczny rozwój zawodowy i zbudowanie swojej silnej pozycji na w branży SEO. Od pierwszego dnia będziesz intensywnie poznawał tajniki pozycjonowania, a dzięki wsparciu doświadczonych kolegów szybko wdrożysz się w pracę na stanowisku specjalisty ds. pozycjonowania. Po roku pracy pojedziesz na którąś z renomowanych konferencji SEO i być może poznasz takich ekspertów jak Rand Fishkin.

Sprawdź poniżej, co jeszcze zaoferujemy Ci na stanowisku młodszego pozycjonera.

WYŚLIJ CV na adres mailowy praca@widoczni.pl

Skończyłeś studia lub chcesz coś zmienić w swojej karierze i:

1. Szukasz pracy, która od razu daje solidne doświadczenie?

 2. Chcesz pracować w SEO, ale wszędzie wymagają kilku lat doświadczenia?

 3. Rozumiesz budowę i działanie takich CMS'ów jak WordPress, PrestaShop, Shoper?
 To miejsce jest dla Ciebie!

 Jakie będą Twoje zadania?

 Co jest Ci potrzebne do ich realizacji?

 Szczególnie docenimy:

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy?

A żeby było przyjemniej, mamy także:

Uwaga:
Nie poszukujemy osób do współpracy zdalnej oraz firm oferujących usługi outsourcingowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.