return to list

🤓 Młodszy Specjalista Google Ads

Undisclosed salary

🌍 Widoczni | ul. Złotowska 41, Poznań

🖥 https://widoczni.com/

#Poznań, #GoogleAds, #Młodszyspecjalista

Dołącz do nas jako młodszy specjalista Google Ads

Nasza agencja to przyjazne miejsce dla początkujących - oferująca dynamiczny rozwój zawodowy i zbudowanie swojej silnej pozycji na w branży marketingu internetowego. Od pierwszego dnia będziesz intensywnie poznawał tajniki Google Ads oraz Google Analytics, a dzięki wsparciu doświadczonych kolegów szybko wdrożysz się w pracę na stanowisku specjalisty.

Sprawdź poniżej, co jeszcze zaoferujemy Ci na stanowisku młodszego specjalisty Google Ads.

Wyślij maila na adres praca@widoczni.pl

Skończyłeś studia lub chcesz coś zmienić w swojej karierze i:

1. Szukasz pracy, która od razu daje solidne doświadczenie?
2. Chcesz pracować w marketingu internetowym, ale wszędzie wymagają kilku lat doświadczenia?
To miejsce jest dla Ciebie!

 Jakie będą Twoje zadania?

Co jest Ci potrzebne do ich realizacji:

 Szczególnie docenimy:

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy?

A żeby było przyjemniej, mamy także:

Uwaga: Nie poszukujemy osób do współpracy zdalnej oraz firm oferujących usługi outsourcingowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.