return to list

🤓 Junior Product Manager–program rozwojowy

Undisclosed salary

🌍 Wiedza i Praktyka sp. z o.o. | Łotewska 9a, Warszawa

🖥 http://www.wip.pl

#praktyki, #jpm, #staż

Wiedza i Praktyka to firma z ponad 20 letnią historią na rynku polskim, dostawca informacji fachowej dla różnych grup zawodowych. Nasze publikacje i serwisy online na bieżąco informują odbiorców o wszelkich zmianach prawnych, skupiają najważniejsze informacje w jednym miejscu, zawiłe przepisy przedstawiają prostym językiem oraz oferują gotowe do wykorzystania narzędzia.

Nasz program rozwojowy skierowany jest do utalentowanych studentów i absolwentów zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu zarządzania, rozwoju, marketingu i sprzedaży produktów z wykorzystaniem różnorodnych kanałów dotarcia do klienta. Uczestnicząc w programie zdobywasz doświadczenie zawodowe na stanowisku młodszego menedżera produktu i wykorzystujesz w działaniu zdobytą wiedzę.

Opis stanowiska:

W trakcie 6 miesięcznego programu rozwojowego, przygotowującego do pracy na stanowisku młodszego menedżera produktu:

Jeśli …

… to każda odpowiedz na „tak”   jest Twoim dodatkowym atutem.

… odpowiedziałeś „nie”, to u nas zdobędziesz wiedzę i doświadczenie z tego zakresu.