return to list

馃 Specjalista ds. marketingu

Undisclosed salary

馃實 WOLFTEN SP. Z O.O. | Ul. Buforowa 125 hala 5, Wroc艂aw

馃枼 http://wolften.pl

#Copywriting, #PR, #marketing

WOLFTEN prowadzi sprzeda偶 nie偶elaznych wyrob贸w hutniczych m.in. ze stop贸w tytanu i niklu. Poza sprzeda偶膮 podstawowych wyrob贸w hutniczych w formie pr臋t贸w, arkuszy blach czy rur, 艣wiadczymy us艂ugi obr贸bki oraz ci臋cia. Obs艂ugujemy klient贸w m.in. z bran偶y lotniczej (posiadamy certyfikacj臋 lotnicz膮 AS9120), militarnej, petrochemicznej oraz chemicznej. Nasza firma dzia艂a na rynku od 12 lat, rozpoznawalna jest jako rzetelny i kompetentny partner handlowy.

Opis stanowiska:

Praca na samodzielnym stanowisku, obejmuj膮ca og贸lnie poj臋te kwestie promowania firmy, m.in.:
- redagowanie tekst贸w na stronie internetowej i na profilach w social mediach,
- tworzenie tekst贸w na podstawie artyku艂贸w naukowych w j臋zyku angielskim,
- wdra偶anie i optymalizacja kampanii e-marketingowych,
- opracowywanie materia艂贸w marketingowych i nadz贸r nad ich produkcj膮,
- planowanie i organizacja udzia艂u firmy w eventach bran偶owych,
- tworzenie i wysy艂ka newsletter贸w,
- realizacja jednorazowych projekt贸w zwi膮zanych z promocj膮 nowych produkt贸w
- wspieranie i wsp贸艂praca z pozosta艂ymi dzia艂ami firmy

Wymagania:

- min. 2 lata do艣wiadczenia na stanowisku zwi膮zanym z promowaniem firmy,
- dobra/bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego,
- kreatywno艣膰, lekkie pi贸ro i wyczucie estetyczne,
- samodzielno艣膰 oraz umiej臋tno艣膰 podejmowania decyzji pod presj膮 czasu

Oferujemy :

- Pakiet medyczny Luxmed
- bezp艂atne lekcje j臋zyka angielskiego na terenie firmy,
- uznaniowe premie roczne,
- dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
- prac臋 w m艂odym zespole, przyjemnej atmosferze w dynamicznie rozwijaj膮cej si臋 firmie,