return to list

馃 Graphic Designer

Undisclosed salary

馃實 Wydawnictwo Albatros | ul. Hlonda, 2a/25, Warszawa

馃枼 http://www.wydawnictwoalbatros.com

#wydawnictwo, #graphic, #grafik

Kim jeste艣my?

Wydawnictwo Albatros, jedno z wiod膮cych wydawnictw na rynku beletrystyki w Polsce, z 27-letni膮 histori膮. Nasze credo to: Najs艂awniejsi autorzy, najg艂o艣niejsze ksi膮偶ki, najwi臋ksze 艣wiatowe bestsellery. Specjalizujemy si臋 w literaturze t艂umaczonej, g艂贸wnie z angielskiego i francuskiego. Nasza oferta to przede wszystkim literatura popularna (thriller, sensacja, lit. obyczajowa, ale tak偶e lit. pi臋kna, rzadziej: lit. faktu, lit. dla dzieci i m艂odzie偶y, poradniki). Od kilku lat cieszymy si臋 corocznymi nominacjami do Bestseller贸w Empiku i szeregu innych polskich nagr贸d czytelniczych dla literatury popularnej.

Jeste艣my aktywnym, zgranym zespo艂em ludzi z pasj膮. Poszukujemy osoby, kt贸ra nie tylko b臋dzie kontynuowa膰 lini臋 graficzn膮 wydawnictwa, ale te偶 stanie si臋 cz臋艣ci膮 naszej ma艂ej spo艂eczno艣ci.

Zadania:

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

Prosimy o przesy艂anie CV oraz portfolio.

Rekrutacja b臋dzie si臋 sk艂ada膰 z 3 etap贸w:
  1. Przegl膮d CV oraz portfolio.
  2. Wys艂anie do wybranych os贸b mailowo zadania praktycznego.
  3. Rozmowa z wybranymi osobami (na skype / zoom lub w siedzibie firmy).

Na CV oraz portfolio czekamy do 22.04.2021 na adres poni偶ej.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania si臋 wy艂膮cznie z wybranymi kandydatami.