return to list

🤓 Dyrektor Sprzedaży Eksportowej

15 000 - 18 000 PLN brutto

🌍 Yellow Brick Road | Centrum, Świebodzice

🖥 https://yellowbrickroad.pl

#eksport, #dyrektor, #director

Budowa nowych struktur i strategii sprzedaży na rynkach niemieckim i francuskim ? Praca w uczącej się organizacji?

Coś dla Ciebie? Czytaj dalej.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży sanitarnej i grzewczej, będącej w fazie intensywnego wzrostu i przekształceń poszukujemy Dyrektora Sprzedaży Eksportowej

Wraz z rozwojem firmy pojawiła się potrzeba oddzielenia pracy operacyjnej od nadzoru, kontroli i budowania strategii sprzedaży. Dlatego nasz klient potrzebuje Dyrektora Sprzedaży Eksportowej, który wyznaczy kierunek rozwoju i zarządzał będzie sprzedażą na rynku eksportowym, przejmując od zarządu spółki  budowanie strategii rozwoju na nowych rynkach. 

Zaprojektowana została nowa struktura wspomagająca rozwój sprzedaży na nowych rynkach. Obecna wielkość zespołu to 12 osób i będzie on wciąż rozbudowywany.

Do zadań Dyrektora Sprzedaży należeć będzie: 


Kultura firmy

Firma określa się sama jako organizacja ucząca się i  podejmująca wyzwania. Jest to firma rodzinna znajdująca się w procesie dynamicznego rozwoju. Struktura organizacyjna charakteryzuje się wypłaszczeniem, budowane są zespoły interdyscyplinarne rozwiązujące bieżące i systemowe problemy organizacji.


Projekty i inicjatywy, w których weźmiesz udział: 

Przygotowanie i realizacja elementów związanych z nadzorem i kontrolą (KPI) do wyznaczenia priorytetów dalszych działań. W dalszej kolejności opracowanie strategii sprzedaży w oparciu o te KPI.

Oczekiwania wobec Ciebie

Opracowanie strategii rozwoju sprzedaży, która spowoduje przejście z 10-15% rocznego wzrostu na 20-40% rocznego wzrostu. 

Jeśli spełnisz oczekiwania, czekają Cię następujące możliwości

Powołanie oddzielnych  strukturami sprzedaży na podległych rynkach (np. Niemcy, Francja), zarządzanie strukturami poprzez ich dyrektorów. 

Ponadto mój klient oferuje


Potrzebujemy, żebyś miał


Jest świetnie, jeśli ponadtoChcesz z nami porozmawiać? Zapraszamy do aplikowania!