return to list

🤓 Dyrektor Działu Marketingu

Undisclosed salary

🌍 YES Biżuteria S.A | Świerzawska 1, Poznań

🖥 https://yes.pl/

#jewellery, #eCommerce, #marketing

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

● Wielcy Modernizatorzy Polski 2020
● Brylant Polskiej Gospodarki 2020
● TOP MARKA 2020
● SuperProdukt Świata Kobiety 2019
● Top Avanti 2019
● Doskonałość Mody Twój Styl 2019
● Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć. Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Twój zakres obowiązków:

Nasze Wymagania:

To oferujemy:

Benefity: Samochód Służbowy, Szkolenia, Pakiet sportowy w korzystnej cenie, Zniżki pracownicze, Prywatna Opieka medyczna, Owoce, Napoje, Kawa/herbata, Spotkania integracyjne, Paczki świąteczne, świętowanie urodzin