return to list

🤓 Młodszy Spec. Obsługa Klienta eCommerce

Undisclosed salary

🌍 YES Biżuteria S.A | Świerzawska 1, Poznań

🖥 https://yes.pl/

#yes, #ecommerce, #sales

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 150 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Wspólnie z nami stwórz nowy Salon YES. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizje. Podzielimy się z Tobą wiedzą, doświadczeniem, strategią marketingową i wsparciem na każdym etapie - od urządzenia Salonu po rekrutację Twojego własnego zespołu.
Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Obecnie do naszej Centrali w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta eCommerce.

Twój zakres obowiązków:

 Nasze Wymagania:

 To oferujemy:

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

●      Wielcy Modernizatorzy Polski 2020
●      Brylant Polskiej Gospodarki 2020
●      TOP MARKA 2020
●      SuperProdukt Świata Kobiety 2019
●      Top Avanti 2019
●      Doskonałość Mody Twój Styl 2019
●      Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta