return to list

🤓 Key Account Manager

Undisclosed salary

🌍 Zenith Performance | Wólczańska 128/134, Łódź

🖥 http://zenithcapitalgroup.com

#account, #B2B, #sem

Zenith Performance to zgrana załoga z dużym doświadczeniem w eksploracji nieskończonej przestrzeni internetu. Świadczymy pełne spektrum działań e-marketingowych, planujemy zarówno krótkie loty z konkretną misją, jak i długofalowe strategie działań w internecie dla korporacji oraz mniejszych, lokalnych firm. Na nasz pokład chcemy zaprosić Key Account Managera, który pomoże nam w pozyskiwaniu klientów oraz budowaniu z nimi długofalowych relacji.  
 
Eksplorujemy przede wszystkim galaktyki: SEO, PPC, Programmatic, Social Media, User Experience, Web Analytics, Web Development, Content Marketing.
 
Gdzie pracujemy?

Stacjonujemy w bazie w centrum Łodzi - w biurowcu Synergia przy ulicy Wólczańskiej 128/134. Przygotuj się jednak na to, że będziesz kursować w bardziej i mniej odległe zakątki galaktyki na spotkania z klientami.

Kogo szukamy?

Szukamy kontaktowej, samodzielnej, szybko uczącej się osoby, która lubi kontakt z ludźmi i interesuje się e-marketingiem. Przy wsparciu specjalistów będziesz przewodnikiem dla naszych turystów w kosmosie. Nawiązywanie kontaktów, przygotowywanie ofert i dbanie o relację z klientami będą należeć do Twoich głównych obowiązków. 

Czego oczekujemy?

Umiejętności improwizacji, gdy przyciąganie ziemskie przestanie działać. Ponadto, gotowości do ciągłego uczenia się, otwartości na ludzi i chęci do pracy. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane. Niezbędna do pracy będzie umiejętność sprawnego poruszania się po internecie, mediach społecznościowych, sprawna obsługa pakietu Office, a także narzędzi Google.
 
Co oferujemy?

Zabierzemy Cię w kosmos i nauczymy nawigacji. A wszystko w przyjaznej atmosferze, ze zgranym zespołem, który chętnie dzieli się wiedzą. Nie jesteśmy korporacją, każdy specjalista w naszym zespole ma dużą autonomię, bazujemy na szczerych relacjach i orientacji na cel. 

Proponujemy współpracę w oparciu o B2B i atrakcyjne wynagrodzenie w modelu podstawa + prowizja.

Dołącz do nas i lećmy w kosmos!