return to list

🤓 Growth Marketer

6 000 - 9 000 PLN brutto

🌍 Znajdźreklamę.pl sp. z o.o. | Wita Stwosza, 16, Wrocław

🖥 https://www.znajdzreklame.pl

#AgencjaReklamowa, #Marketing, #LeadGeneratorCześć! 

 Jesteśmy ZnajdźReklamę.pl - jedną z niewielu agencji, która potrafi skutecznie łączyć reklamę outdoorową z reklamą internetową.

Szukamy nowego członka zespołu, którego nazywają Growth Marketerem, a w naszym rozumieniu osoby, która gdziekolwiek by nie trafiła, przenosi marketing na nowy level ‍🚀

Pracujesz w marketingu, ale denerwuje Cię to, że masz mały wpływ na to jak funkcjonuje cały dział? Masz dużo pomysłów, ale nie możesz ich wszystkich wdrażać, ponieważ blokuje Cię “góra”? Lubisz testować różne rozwiązania, ale często nie dostajesz zielonego światła? Jeśli któreś z powyższych zdań dotyczy Ciebie - przeczytaj to ogłoszenie
 
Poszukujemy osoby, który wprowadzi nasz marketing na nowy level. Głównym celem będzie stworzenie całego mechanizmu pozyskiwania leadów dla naszej firmy, naszych projektów i po czasie również dla naszych klientów. Do tej pory działamy na froncie z SEO, SEM, Facebook - to czego szukamy to ulepszenie tych kanałów, dodanie kolejnych  i spięcie tego w strategię, która działa.  
 
Za co będziesz odpowiedzialny?  🔎
 
 
Aplikuj, jeśli posiadasz 📜

 
Z pewnością uda Ci się wyprzedzić konkurencję i będziesz naszym numerem jeden, jeśli dodatkowo posiadasz 🥇

 
To, co oprócz 💲 możesz znaleźć u nas ☑️:

 
Jeśli doczytałaś(eś) do tego miejsca 💪🏼 to znaczy, że najprawdopodobniej powinniśmy porozmawiać. 📞👂🏻 Prześlij nam swoje CV wraz z krótką odpowiedzią na pytanie: Jakie jest Twoje zdanie na temat wyrażenia “Nieważne jak mówią, ważne żeby mówili” ?