return to list

🤓 Marketing Manager

7 000 - 12 000 PLN brutto

🌍 Znajdźreklamę.pl sp. z o.o. | Wita Stwosza, 16, Wrocław

🖥 https://www.znajdzreklame.pl

#Performance, #Zdalnie, #MarketingCześć!

Jesteśmy ZnajdźReklamę.pl - jedną z niewielu agencji, która potrafi skutecznie łączyć reklamę outdoorową z reklamą internetową.
Uwaga! CV to nie wszystko - jeśli jesteś zainteresowany - doczytaj ogłoszenie do końca :)

Pracujesz w marketingu i masz dużo pomysłów? Lubisz testować różne techniki i wprowadzasz marketing na nowy level? Chcesz wypróbować innowacyjne rozwiązania przy ciekawym projekcie? Jeśli któreś z powyższych zdań dotyczy Ciebie - przeczytaj to ogłoszenie

Głównym celem Twojego działania będzie stworzenie mechanizmu pozyskiwania leadów i budowy rozpoznawalności dla naszej firmy, naszych projektów - takich jak posadzimy.pl i dla naszych klientów. Do tej pory działamy na froncie z SEO, SEM, Facebookiem - to czego szukamy to ulepszenie tych kanałów, dodanie kolejnych i spięcie tego w strategię, która działa.  

Za co będziesz odpowiedzialny(a)?  🔎


To, czego będziemy szukać u Ciebie to: 📜


To, co oprócz 💲 możesz znaleźć u nas ☑️:


Co będzie mile widziane? 🥇


Jeśli doczytałaś(eś) do tego miejsca 💪🏼 to znaczy, że najprawdopodobniej powinniśmy porozmawiać. 📞👂🏻Wyślij do nas nie tylko CV, ale daj znać też znać dlaczego chcesz pracować z nami i dlaczego szukamy właśnie Ciebie :) Chcemy poznać Twój styl, a także Twoje podejście, dlatego opisz to w wybrany przez siebie, dowolny sposób :)