return to list

🤓 Junior User Advocate - praktyki

Undisclosed salary

🌍 ZnanyLekarz | Kolejowa 5/7, Warszawa

🖥 http://znanylekarz.pl

#usercare

ZnanyLekarz, czyli?

Jesteśmy największym serwisem internetowym NA ŚWIECIE, który ułatwia pacjentom wymianę opinii o lekarzach oraz pozwala umówić się on-line na wizytę. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Firma, przez ponad 7 lat istnienia, z serwisu z opiniami o lekarzach przekształciła się w największy marketplace medyczny i software dla lekarzy. Chcesz dołączyć do jedynego takiego w Polsce zespołu User Care, w którym możesz odbyć swoje praktyki studenckie, a nawet zostać na dłużej? Chcesz się przekonać, na czym polega profesjonalna moderacja opinii i wprowadzać w życie zasady netykiety, o której opowiadano Ci na studiach?


Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to koniecznie czytaj dalej :) A jak się u nas pracuje, możesz śmiało podejrzeć na Facebooku i Instagramie :)


Jeśli więc...


... to koniecznie aplikuj do nas! :)


Oferujemy:Jeśli dobrnęłaś/ąłeś w czytaniu tutaj, to być może oznacza, że chcesz wesprzeć nasz zespół, ekstra! :) Nie pozostało nam nic innego jak zachęcić Cię do kliknięcia w “Aplikuj”.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym

Prosimy, o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji."

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.