return to list

馃 Digital Marketing Specialist

Undisclosed salary

馃實 ZnanyLekarz | Kolejowa 5/7, Warszawa

馃枼 http://znanylekarz.pl/kariera

#email, #marketingautomation, #b2b

Poszukujemy Specjalisty, kt贸ry wesprze dzia艂 Customer Experience. Zgodnie z nasz膮 misj膮 ka偶dego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej by艂 bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o lepsze do艣wiadczenia pacjent贸w w kontakcie z lekarzami, a lekarzy oraz plac贸wki medyczne wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie.

Nasz Customer Experience team to zesp贸艂 os贸b, kt贸re realnie troszcz膮 si臋 o najlepsze do艣wiadczenia klient贸w. Oferujemy produkt, kt贸ry upraszcza zarz膮dzanie plac贸wk膮 medyczn膮 i rozszerza mo偶liwo艣ci dotarcia do nowych pacjent贸w, dlatego praca z nim jest taka przyjemna! A je艣li chcesz dowiedzie膰 si臋 wi臋cej o tym, jak pracuje zesp贸艂 Customer Experience, zajrzyj do tego artyku艂u.

Jakie zadania na Ciebie czekaj膮?

Je艣li w Twoim CV pojawi膮 si臋:

to wystarczy, aby艣 mog艂a/m贸g艂 je nam podes艂a膰!

A je艣li jeszcze dodatkowo bez problemu wchodzisz w buty klienta i priorytetyzujesz budowanie dla niego warto艣ci, to nie zwlekaj, tylko klikaj w 鈥淎plikuj鈥! :)

Co zapewniamy?

Musisz wiedzie膰, 偶e w pracy kierujemy si臋 g艂贸wnie 3 warto艣ciami:

People first - Ka偶dy ZnanyCz艂owiek ma empatyczne, serdeczne podej艣cie do klient贸w, ale r贸wnie偶 do pozosta艂ych os贸b w zespole. Na co dzie艅 w pracy wspieramy si臋, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zesp贸艂 i nie wyobra偶amy sobie, aby to mia艂o si臋 zmieni膰 :)

Ownership - Liczymy, 偶e wyzwoli si臋 w Tobie pierwiastek samodzielno艣ci i kreatywno艣ci, bo u nas ka偶da osoba ma w艂asne obowi膮zki i cele do zrealizowania.

Flexibility - Klient贸w nie mo偶emy (jeszcze) zaprogramowa膰 :). Nasz produkt dynamicznie si臋 zmienia, wi臋c je艣li szybkie tempo pracy lub du偶a ilo艣膰 zmian Ci臋 nie przera偶aj膮, a nap臋dzaj膮 do dzia艂ania, to wygl膮da na to, 偶e nadajemy na tych samych falach!

Je艣li dotar艂a艣/-e艣 do tego miejsca, nie masz innego wyj艣cia, ni偶 klikn膮膰 Aplikuj i podes艂a膰 nam namiastk臋 siebie w formie CV. Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Prosimy o do艂膮czenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

"Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzib膮 w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. O艣wiadczam, 偶e zapozna艂am/em si臋 z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w zwi膮zku z procesem rekrutacji."

Jednocze艣nie informujemy, 偶e zg艂oszenia bez powy偶szej klauzuli nie b臋d膮 rozpatrywane.