Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Projektu - bud. przemysłowe
Inżynieria
C&S Construction sp. z o.o.

Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
prawo jazdy
budownictwo
prawo budowlane
samodzielność
AutoCAD
Microsoft Office
uprawnienia budowlane
Opis stanowiska

Jesteśmy firmą budowlaną zajmującą się budowaniem hal i biurowców dla przemysłu w formule Generalnego Wykonawstwa lub Zaprojektuj i Wybuduj.

Nasza misja – budować tak, żeby dla naszych Inwestorów proces budowy był czystą przyjemnością, dlatego walczymy na co dzień ze stereotypami jakie są związane z branżą budowlaną rozwiązując wszelkie problemy budowlane i inżynierskie za naszych klientów.

Nasz zespół stanowi ponad 25 osobowa młoda i zmotywowana kadra inżynierów, architektów i projektantów, dla których stworzyliśmy niepowtarzalną kulturę organizacyjną naszej firmy – pełną wsparcia, przyzwolenia na popełnianie błędów i podejmowania samodzielnych decyzji.

Zapraszamy - dołącz do nas. Aktualnie poszukujemy:

Kierownika Projektu

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie inwestycją zgodnie z podpisaną umową z Inwestorem w oparciu o opracowany budżet;
  • Współpraca i utrzymywanie relacji z Inwestorem;
  • Nadzór nad realizacją inwestycji zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem i budżetem;
  • Rozliczanie finansowe kontraktu – kontrola budżetu kontraktu, rozliczanie kosztów budowy;
  • Wybór podwykonawców i dostawców oraz negocjowanie warunków współpracy z nimi;
  • Przygotowanie umów oraz zleceń;
  • Delegowanie i wyznaczenie zadań podwładnym, kontrola nad ich realizacją.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, wymagamy doświadczenia w realizacji prac ze strony generalnego wykonawcy;
  • Ukończone studia wyższe techniczne o kierunku budowlanym oraz uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń;
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania budżetem oraz bieżącej kontroli kosztów prac budowlanych;
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich;
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego Zespołu;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
  • Dobra znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju w systemie: 3-4 dni na budowie, 1-2 dni w biurze.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności oraz atrakcyjny system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop oraz samochód służbowy;
  • Pracę w miłej atmosferze w młodym i ambitnym Zespole;
  • Pracę w systemie 3-4 dni na budowie, 1-2 dni w biurze.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego

Zainteresowaliśmy Cię - koniecznie się do nas odezwij!