appName

Portal pracy przyszłości.

OfertyPracodawcyWięcejZaloguj
RocketJobs.pl logo
RocketJobs.pl
Jesteśmy portalem pracy przyszłości, który wywodzi się z gdańskiego start-upu Just Join IT. RocketJobs.pl to miejsce, w którym pracę znajdzie każdy finansista, inżynier, marketingowiec czy HR-owiec. Prężnie działamy i przez cały czas się rozwijamy!
StartupDigital Recruitment101-500Gdańsk (+ 5 lokalizacji)
Social Media
Oferty

💎 Spoko ogłoszenie o pracę 💎

9 000 - 12 000 pln
RocketJobs.pl
Warszawa
[wpisz własne]
[realizacja celów XYZ]

Head of Customer Success

18 000 - 22 000 pln
RocketJobs.pl
Gdańsk
Angielski
account based
CRM
Nasz zespół
Piotr Nowosielski
CEO

Frontman projektu, człowiek, który nigdy nie śpi. Skupiony przede wszystkim na zwiększaniu świadomości marki oraz rozwoju Just Join IT & RocketJobs.pl

Łukasz Żuk
Head of Sales

Od początku za sterami RocketJobs.pl. Odpowiada za rozwój sprzedaży i realizowanie strategii finansowej. Entuzjasta nowoczesnego marketingu i sprzedaży, motocyklista, barcelonista, pasjonat historii i bushcraftu.

Michał Szum
Head of Customer Care

Sukces klienta stawia na pierwszym miejscu, a dzięki sportowemu zacięciu, zawsze dąży do owego #1. Pół człowiek, pół Excel - ma w sobie mnóstwo empatii przy jednoczesnym zafascynowaniu tabelami i wykresami.


Poznaj nas bliżej
Misja: Praca

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda codzienna praca na pokładzie portalu pracy przyszłości RocketJobs.pl? Sprawdźcie sami! „Misja: Praca” to nasza platforma komunikacyjna, która wyraża cel, jaki towarzyszy nam każdego dnia– budowanie porozumienia pomiędzy pracownikami i pracodawcami w celu osiągnięcia satysfakcji przez każdą z grup i tworzenia innowacyjnego, przyjaznego środowiska pracy.

Misja: Praca
Portal pracy przyszłości

Choć jeszcze do niedawna mogliśmy głównie kojarzyć się z marketingiem i nowoczesną sprzedażą, dzisiaj chcemy być portalem pracy przyszłości. Naszym głównym zadaniem jest zaprojektowanie i przeprowadzenie kampanii rekrutacyjnej pracowników z obszaru branży cyfrowej.

Czym się kierujemy

Nasz zespół to zbiór prawdziwych indywidualistów (jak zresztą widać powyżej!). Każdy z nas nie tylko pracuje w obszarze digital jobs, ale także aktywnie obserwuje rynek rekrutacji w Polsce. Wszyscy mamy doświadczenie zawodowe w kategoriach prezentowanych na RocketJobs.pl, wiemy więc, czego może oczekiwać kandydat oraz w jaki sposób sami szukalibyśmy kolejnych wyzwań zawodowych. W naturalny sposób rozumiemy potrzeby naszych klientów i jesteśmy w stanie przekazać je potencjalnym kandydatom.

Największe community specjalistów w PL

Nasza platforma jest zbudowana i prowadzona przez oraz dla wychowanków nowych mediów. To tutaj, po przeciwnych stronach ekranu, spotykają się osoby posługujące się tym samym językiem i kulturą internetu. W rezultacie w niespełna 5 lata stworzyliśmy społeczność, którą doskonale znamy, z którą potrafimy się utożsamić i dla której jesteśmy towarzyszem na drodze rozwoju zawodowego.

Jak pracuje ACCOUNT MANAGER?

Niedawno na kanale Do Roboty pojawił się materiał o pracy naszego działu #sales, a Łukasz Żuk i Joanna Wolszakiewicz dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą o pracy account managera! Sprawdźcie, czy trzeba kończyć specjalistyczne studia i jak wygląda codzienna praca naszych account managerów!

Jak pracuje ACCOUNT MANAGER?
A co robi COMMUNITY SPECIALIST?

Praca w dziale marketingu RocketJobs.pl jest pełna wyzwań. Jeśli chcecie dowiedzieć się jakich, koniecznie obejrzyjcie odcinek o pracy community specialists – Mani Piotrowskiej i Artura Lamali, którzy opowiedzą o tym, na czym polega ich praca.

A co robi COMMUNITY SPECIALIST?
Nagroda na Gali MIXX Awards 2022

Kampania o pokoleniu Gen Z już się zakończyła, ale w dalszym ciągu głosy o niej nie ustają. 24 listopada 2022 roku mieliśmy zaszczyt ponownie doczekać się jej uznania przez cenione środowisko digital marketingu. Otrzymanie brązowej statuetki w kategorii BRAND AWARENESS & POSITIONING jest niemałym sukcesem, to za największe osiągnięcie należy uznać przede wszystkim efekt, jaki kampania „Rozmowy o pracy. Wsłuchaj się w głos pokolenia przyszłości” wywarła na środowisku zawodowym.

Nagroda na Gali MIXX Awards 2022

Życie firmy

Social Media
Aktywne oferty pracy
💎 Spoko ogłoszenie o pracę 💎

💎 Spoko ogłoszenie o pracę 💎

9 000 - 12 000 pln
RocketJobs.pl
Warszawa
[wpisz własne]
[realizacja celów XYZ]
Head of Customer Success

Head of Customer Success

18 000 - 22 000 pln
RocketJobs.pl
Gdańsk
Angielski
account based
CRM