appName

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
OfertyBrand StoriesWięcejZaloguj
RocketJobs.pl logo
RocketJobs.pl
Jesteśmy portalem pracy przyszłości, który wywodzi się z gdańskiego start-upu Just Join IT. RocketJobs.pl to miejsce, w którym pracę znajdzie każdy finansista, inżynier, marketingowiec czy HR-owiec. Prężnie działamy i przez cały czas się rozwijamy!
StartupDigital Recruitment101-500Gdańsk (+ 6 lokalizacji)
Social Media
Oferty

💎 Spoko ogłoszenie o pracę 💎

7 500 - 10 000 pln
RocketJobs.pl
Warszawa
[wpisz własne]
[realizacja celów XYZ]
Nasz zespół
Piotr Nowosielski
CEO

Frontman projektu, człowiek, który nigdy nie śpi. Skupiony przede wszystkim na zwiększaniu świadomości marki oraz rozwoju Just Join IT & RocketJobs.pl

Łukasz Żuk
CRO

Od początku za sterami RocketJobs.pl. Odpowiada za rozwój portalu i realizowanie strategii finansowej. Entuzjasta nowoczesnego marketingu i sprzedaży, motocyklista, barcelonista, pasjonat historii i bushcraftu.

Karolina Kołosowska
Head of People

Wulkan energii, osoba, która pozytywnym nastawieniem jest w stanie zjednać każdego. Ponad 8 lat doświadczenia w branży HR i 7 lat w obszarach IT. Prawdziwa specjalistka, na której wsparcie może liczyć każdy w firmie.


Poznaj nas bliżej
Misja: Praca

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda codzienna praca na pokładzie portalu pracy przyszłości RocketJobs.pl? Sprawdźcie sami! „Misja: Praca” to nasza platforma komunikacyjna, która wyraża cel, jaki towarzyszy nam każdego dnia– budowanie porozumienia pomiędzy pracownikami i pracodawcami w celu osiągnięcia satysfakcji przez każdą z grup i tworzenia innowacyjnego, przyjaznego środowiska pracy.

Misja: Praca
Portal pracy przyszłości

Choć jeszcze do niedawna mogliśmy głównie kojarzyć się z marketingiem i nowoczesną sprzedażą, dzisiaj chcemy być portalem pracy przyszłości. Naszym głównym zadaniem jest zaprojektowanie i przeprowadzenie kampanii rekrutacyjnej pracowników z obszaru branży cyfrowej.

Czym się kierujemy

Nasz zespół to zbiór prawdziwych indywidualistów (jak zresztą widać powyżej!). Każdy z nas nie tylko pracuje w obszarze digital jobs, ale także aktywnie obserwuje rynek rekrutacji w Polsce. Wszyscy mamy doświadczenie zawodowe w kategoriach prezentowanych na RocketJobs.pl, wiemy więc, czego może oczekiwać kandydat oraz w jaki sposób sami szukalibyśmy kolejnych wyzwań zawodowych. W naturalny sposób rozumiemy potrzeby naszych klientów i jesteśmy w stanie przekazać je potencjalnym kandydatom.

Nasza społeczność

Zbieramy takich pasjonatów, jak my sami, w największe w Polsce społeczności na Facebooku. Łącznie jest nas już ponad 170 000. Dzielimy się contentem z RocketSpace.pl oraz usprawniamy i optymalizujemy rekrutacje m.in. poprzez ogłoszenia w formie pracówek czy posty promocyjne. Zależy nam na tworzeniu dialogu między specjalistami a pracodawcami, ponieważ wierzymy, że w taki sposób uda nam się rozwijać te gałęzie biznesu, a przede wszystkim wprowadzić nową jakość w obszarze rekrutacji.

Jak pracuje ACCOUNT MANAGER?

Niedawno na kanale Do Roboty pojawił się materiał o pracy naszego działu #sales, a Łukasz Żuk i Joanna Wolszakiewicz dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą o pracy account managera! Sprawdźcie, czy trzeba kończyć specjalistyczne studia i jak wygląda codzienna praca naszych account managerów!

Jak pracuje ACCOUNT MANAGER?
A co robi COMMUNITY SPECIALIST?

Praca w dziale marketingu RocketJobs.pl jest pełna wyzwań. Jeśli chcecie dowiedzieć się jakich, koniecznie obejrzyjcie odcinek o pracy community specialists – Mani Piotrowskiej i Artura Lamali, którzy opowiedzą o tym, na czym polega ich praca.

A co robi COMMUNITY SPECIALIST?

Życie firmy

Social Media
Aktywne oferty pracy
💎 Spoko ogłoszenie o pracę 💎

💎 Spoko ogłoszenie o pracę 💎

7 500 - 10 000 pln
RocketJobs.pl
Warszawa
[wpisz własne]
[realizacja celów XYZ]