return to list
About us
Cześć! 🚀 Jesteśmy projektem gdańskiego start-upu Just Join IT i pierwszym polskim job boardem dedykowanym szeroko pojętemu marketingowi, nowoczesnej sprzedaży i obsłudze klienta. Prężnie działamy od sierpnia 2018 roku i przez cały czas się rozwijamy 😊 Naszym znakiem rozpoznawczym są facebookowe pracówki z tematycznymi memami i dedykowanymi grafikami. Prowadzimy także serwis contentowy Rocket Space, na którym publikujemy merytoryczne treści w przystępnej formie. Poznaj nas bliżej!
Type
startup
Company size
60+
Industry
Digital Recruitment
Headquarters
Gdańsk
Our team
Łukasz Żuk
Product Owner / Head of Sales
Od początku za sterami Rocket Jobs. Odpowiada za rozwój portalu i realizowanie strategii finansowej. Entuzjasta nowoczesnego marketingu i sprzedaży, motocyklista, barcelonista, pasjonat historii i smakosz kraftów.
Jakub Borowicz
Key Account Manager
Zajmuje się sprzedażą ogłoszeń i obsługą naszych klientów. Pracoholik – od dawna ma 3 prace i każdej poświęca się na 100%. Dziennikarz sportowy i rzecznik prasowy federacji FEN, a także zatwardziały kibic FC Barcelony.
Paweł Andrearczyk
Business Development Manager
Sprzedaje, promuje i nadzoruje ogłoszenia oraz obsługuje LiveChata. Człowiek wszechstronny, analityczny i sumienny. Zakochany w badmintonie, czym potrafi zarażać innych! Grywa także w szachy, gry karciane i planszówki.
Agnieszka Zwolan
Content Marketing Specialist
Prowadzi fanpage i linkedinowy profil Rocket Jobs, redaguje i publikuje artykuły na Rocket Space, robi memy i ogarnia tysiąc innych rzeczy. Uwielbia zwierzaki, morze, eurodance, saunę, stretching i słodycze!
Paulina Zdunek
Customer Care Specialist
Utrzymuje stały kontakt z firmami, weryfikuje ogłoszenia o pracę, tworzy dedykowane posty promocyjne i aktywnie współpracuje z działem sprzedaży. Kocha zwierzęta, podróże, sushi oraz jogę!
Kamila Sowa
Customer Care Specialist
Dba o jakość ogłoszeń, dobry jakościowo i duży ilościowo spływ CV oraz o satysfakcję klientów pod każdym względem. Miłośniczka roślin, książek, filmów, seriali i muzyki. Hobbistycznie zajmuje się grafiką i rysunkiem.
Bartosz Wojtas
Key Account Manager
Zajmuje się obsługą klienta biznesowego, rozwojem job boardu i kampaniami rekrutacyjnymi w obszarach mkt/sales. Lubi techno, muzykę alternatywną i elektroniczną, sztukę współczesną, kino scifi oraz podróże.
Mateusz Chyl
Key Account Manager
Zajmuje się sprzedażą ogłoszeń, contentu i Brand Stories. Jego ogromną pasją jest piłka siatkowa. Poza pracą w Rocket Jobs jest również trenerem piłki siatkowej Kadry Polski osób niesłyszących oraz Gedanii Gdańsk.
Wojciech Pankiewicz
Key Account Manager
Umysł analityka z duszą artysty, który lubi indywidualnie podchodzić do Partnerów biznesowych. Kontakt z klientem sprawia mu dużą przyjemność. Oddany fan Depeche Mode. Zakochany w Kaszubach i Półwyspie Helskim.
Paulina Grabarek
Key Account Manager
Odpowiada za wsparcie klienta w doborze najlepszych rozwiązań wspomagających rekrutację. Z branżą HR związana od 2013 roku. Prywatnie wielka fanka gotowania i podróżowania w celu poznawania nowych smaków!
Klaudia Lejman
Customer Care Specialist
Aktywnie promuje rekrutacje klientów w social mediach oraz stale monitoruje i koordynuje projekty klienckie. Łączy w sobie duszę artysty i ekonomisty. Gra na gitarze i uwielbia wszelką aktywność fizyczną.
Our offices

Gdańsk, Lęborska 3B - 54.4046776, 18.5762206

Company insight
Take a closer look
Nasze cele
Naszym głównym zadaniem jest zaprojektowanie i przeprowadzenie kampanii rekrutacyjnej pracowników z obszaru digital jobs. Rozwiązanie, które proponujemy, sprawdza się zarówno dla start-upów, jak i wielkich korporacji, o czym świadczy ponad 2500 firm, które z nami rekrutowały. Przez cały czas myślimy nad nowymi rozwiązaniami, które przyczyniliby się do zwiększenia efektywności naszych ogłoszeń. Stawiamy ponad wszystko na jakościowy spływ oraz kreowanie pozytywnego wizerunku danego brandu.
Czym się kierujemy
Nasz zespół to zbiór prawdziwych indywidualistów (jak zresztą widać powyżej!). Każdy z nas nie tylko pracuje w obszarze digital jobs, ale także aktywnie obserwuje rynek rekrutacji w Polsce. Wszyscy mamy doświadczenie zawodowe w kategoriach prezentowanych na Rocket Jobs, wiemy więc, czego może oczekiwać kandydat oraz w jaki sposób sami szukalibyśmy kolejnych wyzwań zawodowych. W naturalny sposób rozumiemy potrzeby naszych klientów i jesteśmy w stanie przekazać je potencjalnym kandydatom.
Nasza społeczność
Zbieramy takich pasjonatów, jak my sami, w największe w Polsce społeczności na Facebooku. Łącznie jest nas już ponad 120 000. Dzielimy się contentem z RocketSpace.pl oraz usprawniamy i optymalizujemy rekrutacje m.in. poprzez ogłoszenia w formie pracówek czy posty promocyjne. Zależy nam na tworzeniu dialogu między specjalistami a pracodawcami, ponieważ wierzymy, że w taki sposób uda nam się rozwijać te gałęzie biznesu, a przede wszystkim wprowadzić nową jakość w obszarze rekrutacji.
Rocket w skrócie
🚀 Dostarczyliśmy łącznie już ok. 500 000 CV ponad 2500 firmom.

🚀 Dajemy możliwości znalezienia pracy m.in. jako marketingowiec, handlowiec, specjalista ds. obsługi klienta, graphic designer, project manager, social media manager, content manager, copywriter, PR-owiec, SEO/SEM specialist, account executive czy digital media planner.

🚀 Jesteśmy otwarci na potrzeby zmieniającej się rzeczywistości, m.in. stale powiększamy liczbę ofert ze zdalną rekrutacją oraz z opcją pracy w trybie remote.