Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Projektu - Project Manager w branży budownictwa ogólnego
new
Inżynieria
Control Process SA

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
MS Project
zarządzanie zespołem
Angielski
Mile widziane
procedura FIDIC
Opis stanowiska

Spółka Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją w systemie "pod klucz" inwestycji w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce. Posiadając udziały w kilkunastu specjalistycznych spółkach zależnych, stoi na czele Grupy Kapitałowej Control Process, jednego z największych podmiotów tego typu w kraju, które świadczą kompleksowe usługi inżynieryjno-budowlane dla najważniejszych obszarów polskiej gospodarki:

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i zarządzanie budową obiektów w sektorach Budownictwa ogólnego, Energetyki, Ochrony Środowiska jako Project Manager, realizowanych w modelu „zaprojektuj i wybuduj”
  • Wycena kontraktów budowlanych
  • Selekcja i wybór podwykonawców (negocjacje techniczno-cenowe)
  • Zarządzanie podległym zespołem kierowników robót i budowy
  • Nadzór nad opracowaniem dokumentacji projektowej
  • Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem oraz budżetem
  • Prowadzenie komunikacji z przedstawicielami inwestora

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 10 lat doświadczenia zawodowego
  • Min. 5 lat w zarządzaniu po stronie Generalnego Wykonawcy wielobranżowymi projektami inwestycyjnymi
  • Umiejętność zarządzanie zespołem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Dobra znajomość programu MS Project
  • Tworzenie i aktualizacja budżetów oraz harmonogramów
  • Znajomość metodyki tworzenia i prowadzenia roszczeń
  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość i umiejętność stosowania procedury FIDIC będzie dodatkowym atutem

  • Min. 1 projekt realizowany za granicą lub w międzynarodowym zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B
  • realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres obowiązków,
  • udział w międzynarodowych projektach,
  • jasny system motywacyjny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.