Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik robót br. elektrycznej
new
Inżynieria
Control Process SA

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
excel
AutoCAD
prawo jazdy
Mile widziane
MS Project
Opis stanowiska

Spółka Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją w systemie "pod klucz" inwestycji w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce. Posiadając udziały w kilkunastu specjalistycznych spółkach zależnych, stoi na czele Grupy Kapitałowej Control Process, jednego z największych podmiotów tego typu w kraju, które świadczą kompleksowe usługi inżynieryjno-budowlane dla najważniejszych obszarów polskiej gospodarki:

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji technicznej i projektowej
  • nadzorowanie i koordynowanie robót elektrycznych zgodnie z harmonogramem
  • ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu i kierownikiem budowy
  • prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (elektryczne)
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe przy organizowaniu i nadzorowaniu robót elektrycznych
  • biegła znajomość obsługi komputera (Excel, AutoCad, mile widziany MS Project)
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • dobra organizacja pracy, terminowość
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B,
  • realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres obowiązków,
  • udział w ciekawych projektach,
  • jasny system motywacyjny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.