Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownika robót w branży instalacyjnej/technologicznej/mechanicznej
new
Inżynieria
Control Process SA

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
branża budowlana
prawo jazdy
MS Project
dokumentacja
specyfikacja budowlana
planowanie
instalacja i serwis
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Spółka Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją w systemie "pod klucz" inwestycji w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce. Posiadając udziały w kilkunastu specjalistycznych spółkach zależnych, stoi na czele Grupy Kapitałowej Control Process, jednego z największych podmiotów tego typu w kraju, które świadczą kompleksowe usługi inżynieryjno-budowlane dla najważniejszych obszarów polskiej gospodarki:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

· pełnienie funkcji Kierownika/Inżyniera robót technologiczno-mechanicznych w zakresie montaży instalacji technologicznych (aparaty, rurociągi, armatura itd.) na budowie obiektu przemysłowego

· wsparcie w kontraktacji robót technologiczno-mechanicznych oraz materiałów

· weryfikacja dokumentacji projektowej i bieżąca współpraca z biurem projektowym

· ··nadzór nad prawidłowością wykonywanych robót i dostaw

· weryfikacja pracy podwykonawców pod kątem jakości, terminowości prac oraz prowadzenie spraw formalnych związanych z podległymi podwykonawcami (korespondencja, protokoły, raporty, itd.) oraz egzekwowanie wymagań umownych.

· udział w uruchomienia instalacji i serwis instalacji

· Przygotowanie i kompletacja dokumentacji powykonawczej z wykonywanych prac (technicznej oraz jakościowej).

· prowadzenie ofertowania i wycen dla nowych projektów

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

· wykształcenie wyższe techniczne

· minimum 3 letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy lub kierownika robót dla obiektów przemysłowych lub Inżyniera samodzielnie nadzorującego prace,

· Uprawnienia do wykonywania czynności dozoru ruchu górniczego o specjalności budowlanej w zakładach górniczych wydobywających węglowodory otworami wiertniczymi

· Znajomość specyfiki prace w budownictwie przemysłowym (optymalnie w energetycznym i/lub gas&oil)

· Umiejętność planowania i harmonogramowania prac

· bardzo dobra znajomość programów: Excel, Word, Microsoft projekt

· znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

· Gotowość do pracy w delegacji w systemie tygodniowym lub dwutygodniowym

· prawo jazdy kat. B