Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Podatków
new
Finanse
Eurocash S.A.

Komorniki
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
finanse
odpowiedzialność
priorytetyzacja
Mile widziane
SAP
Opis stanowiska

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce. Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. Podatków.

Twój zakres obowiązków

  • Obliczanie podatku dochodowego (w części bieżącej i odroczonej).
  • Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji podatkowych.
  • Sporządzenie rejestrów podatku VAT i wysyłanie plików JPK VAT.
  • Księgowanie podatków oraz rozliczanie kont podatkowych.
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych.
  • Opiniowanie dokumentów pod kątem przepisów podatkowych.
  • Obsługa kontroli podatkowych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znasz przepisy podatkowe (w szczególności CIT i VAT).
  • Jesteś na bieżąco z obowiązującymi zmianami podatkowymi.
  • Cechuje Cię dokładność i terminowość oraz sprawnie posługujesz się arkuszami kalkulacyjnymi.
  • Zależy Ci na dalszym rozwoju zawodowym w obszarze podatków.
  • Dodatkowo docenimy znajomość systemu SAP lub innych systemów klasy ERP.
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku,
  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace,
  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy,
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących Pracowników!