Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Brand Designer
new
Design
Fusion Labs

Fusion Labs
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pe艂ni zdalna
Wymagane umiej臋tno艣ci
design
dtp
POS
projektowanie opakowa艅
Mile widziane
kreatywno艣膰
Opis stanowiska

Poszukujemy kreatywnego "Mistrza Grafiki"! Je艣li masz to w sobie, ogarniasz DTP, bawisz si臋 Adobe jak prawdziwy ninja i tworzysz wzory wizualne, kt贸re po prostu rz膮dz膮, to mamy dla Ciebie stanowisko w naszej 艣wietnej ekipie, kt贸ra zamiesza w bran偶y vapingowej!

Czego oczekujemy?

  • Key Visual - Tworzysz KV kt贸re kradn膮 show. Logo, kolory, fonty - to jest twoje podw贸rko
  • Opakowania - Projektant opakowa艅: Potrafisz zaprojektowa膰 opakowanie, kt贸re nie tylko wygl膮da super, ale s膮 te偶 skuteczne
  • Brand Identity - Potrafisz zadba膰 o sp贸jno艣膰 tworzonych przez nas materia艂贸w
  • DTP - Skomponuj co艣 fajnego - broszurk臋, ulotk臋, plakat, czy mo偶e folder? Niech to wygl膮da PRO
  • Adobe - Tw贸j najlepszy przyjaciel: Musisz zna膰 narz臋dzia Adobe Creative Suite - Illustrator, Photoshop, InDesign. Bez nich ani rusz!
  • Adaptacja KV - Z 艂atwo艣ci膮 dostosowujesz istniej膮ce wzorce do r贸偶nych materia艂贸w, trzymaj膮c sp贸jno艣膰 marki.
  • POS - Graficzny magik punktu sprzeda偶y: Tworzysz grafiki reklamowe, kt贸re s膮 tak dobre, 偶e przekonuj膮 klient贸w do zakupu, gdziekolwiek stoj膮.
  • Na mi臋kko - dogadujesz si臋 z marketingiem lub accountami i kolegami z dzia艂u - potrafisz broni膰 swoich projekt贸w, bez u偶ywania s艂贸w: "nie znasz si臋", ale kiedy trzeba zdejmujesz nog臋 z gazu i idziesz na kompromisy

Co oferujemy?

  • Medicover (ubezpieczenie oraz karta sportowa)
  • Mo偶liwo艣膰 realizacji ciekawych projekt贸w marketingowych
  • Szkolenia
  • Spersonalizowana 艣cie偶ka rozwoju
  • Imprezy integracyjne

Tworzymy przysz艂o艣膰 woln膮 od dymu tytoniowego, zapraszamy Ci臋 do tego projektu! 馃檶 馃殌