Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Office Assistant
new
HR
HOLO Agency

HOLO Agency
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
tworzenie prezentacji
inicjatywa
samodzielność
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Jako Office Assistant będziesz sercem naszego biura! Twoim zadaniem będzie dbanie o to, żeby wszystko działało jak w zegarku – od zarządzania dokumentami, przez obsługę maili, aż po odbieranie telefonów. Będziesz wsparciem dla całej załogi.

Szukamy kogoś, kto nie boi się wyzwań, jest zorganizowany i świetnie radzi sobie w pracy z innymi. Jeśli lubisz, gdy każdy dzień jest inny i pełen interakcji, to jest to praca dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie skutecznej obsługi biura i świadczenie wsparcia administracyjnego dla zarządu i całego zespołu,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Koordynacja przesyłek kurierskich oraz transportów,
  • Skanowanie i archiwizowanie dokumentów,
  • Nadzorowanie i zarządzanie dostawami biurowymi, utrzymanie zapasów, zamawianie niezbędnego sprzętu i materiałów biurowych,
  • Przyjmowanie gości Agencji,
  • Obsługa recepcji,
  • Research, zbieranie materiałów i porównywanie ofert,
  • Współpraca z serwisem technicznym i sprzątającym,
  • Wsparcie innych działów firmy w zakresie: organizacja podróży ( loty, przejazdy, hotele, transport, restauracje, ubezpieczenie, materiały do zabrania w podróż),
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnej realizacji oczekiwań przełożonego

Nasze wymagania

  • Doskonała organizacja pracy,
  • Samodzielność,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość programów Microsoft na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Bezpośredni mentoring przełożonego i jednocześnie dużą swobodę działania
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń w dynamicznej i nowocześnie zarządzanej firmie,
  • Dogodną lokalizację – biuro vis-à-vis Łazienek Królewskich

🙋 Nasz Team

Jesteśmy niezależną grupą marketingową HOLO GROUP, w skład której wchodzą: Holo Events, dom contentowy Picture Perfect, Iskry Digital oraz producent materiałów POS Warren’s. Działamy na rynku od blisko 15 lat. Specjalizujemy się w strategii, event marketingu, projektowaniu graficznym, digitalu oraz produkcji. Obecnie nasz team tworzy ponad 80 osób. Innowacyjność rozwiązań HOLO to mieszanka eksperckiej wiedzy i niesztampowe osobowości teamu.