Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Motion Designer
new
Design
Keino Grupa Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Illustrator
kreatywność
InDesign
after effect
animacje HTML
prezentacje PPT
photoshop
Mile widziane
Adobe Premiere Pro
Programy 3D
tworzenie obiektów 3D
Opis stanowiska

Jesteśmy agencją full-service, oferując naszym klientom odpowiedzi na wiele potrzeb, kompleksową pomoc, wygodę i porządek w działaniu. Rozumiemy potrzeby klientów, słuchamy ich głosu, a następnie realizujemy te pomysły, które najlepiej to zobrazują. Podejmujemy się realizacji wszystkich wyzwań. Lubimy rozwijać skrzydła przy dużych produkcjach, ale nie boimy się krótkich deadlinów, produkując materiały, które zaskakują jakością i kosztami.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Motion Designer

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Przygotowywanie wideo do prezentacji kreatywnych, na social media i kreacji GDN
  • Budowanie wiadomości email w formacie HTML
  • Współpraca z kreatywnymi oraz Social Media Managerami i wprowadzanie kreatywnych pomysłów w życie: animacje, gify, montaże, inne

Wymagamy:

  • Bardzo dobrej znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effect); mile widziane doświadczenie w pracy z programami 3D
  • Znajomości nowych trendów w social mediach i w marketingu
  • Przynajmniej 2 lat doświadczenia pracy na tym stanowisku
  • Umiejętności tworzenia animacji HTML
  • Zmysłu estetycznego, kreatywności (potwierdzonych w udostępnionym portfolio: prosimy o zamieszczenie linku do portfolio w CV)
  • Komunikatywności oraz sprawczości
  • Doświadczenia w tworzeniu zaawansowanych prezentacji PPT
  • Umiejętność tworzenia obiektów 3D oraz znajomość Adobe Premiere Pro będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Premię końcowo roczną dla najbardziej zaangażowanych pracowników (po pierwszym roku od zatrudnienia),
  • Dofinansowanie pakietu Multisport lub MultiLife
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy

Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy i czujesz, że to praca dla Ciebie - wyślij swoje CV za pomocą przycisku "aplikuj". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.