Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Samodzielny Konsultant SAP FI/CO
Finanse
KPMG

KPMG
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
KPMG
KPMG

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
s/4 hana
SAP FI/CO
modelowanie procesów
English
prowadzenie warsztatów
SAP
Opis stanowiska

Zespół SAP Consulting zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla funkcji IT. Konsultanci działu wspierają Klientów począwszy od przygotowania wdrożeń nowych systemów informatycznych, poprzez rozwiązywanie problemów związanych z transformacją cyfrową przedsiębiorstw, aż do budowy strategii rozwoju obszaru IT. Poszukiwana osoba wesprze dział przy realizacji projektów na potrzeby klientów KPMG związanych z analizą wymagań, wyborem rozwiązań oraz realizacją wdrożeń systemów SAP FI/CO.

Job title description:

  • analiza potrzeb biznesowych klienta oraz tworzenie koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych dla proponowanych rozwiązań systemu SAP FI/CO (także S/4 HANA)
  • planowanie implementacji oraz migracji systemu SAP FI/CO lub S/4 HANA zarówno dla klientów KPMG w Polsce jak i za granicą
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych projektów
  • analizy i doradztwo w zakresie procesów i funkcjonalności obszaru finansowego

Requirements:

  • znajomość obszaru SAP FI/CO, potwierdzona certyfikacją w obszarze SAP FICO (pożądana)
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP w roli konsultanta modułowego FICO
  • co najmniej 5 lat doświadczenia wdrożeniowego (min. 3 projekty wdrożenia systemu SAP)
  • doświadczenie w technologii S/4HANA (pożądana realizacja przynajmniej 1 projektu wdrożenia S/4HANA)
  • znajomość metodyki wdrożeniowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność modelowania procesów
  • prowadzenie warsztatów wewnętrznych i z Klientem

We offer:

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • współpracę z renomowanymi klientami
  • zaplanowaną ścieżkę kariery
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bony okolicznościowe
  • przyjazną atmosferę pracy