Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Performance Marketing Specialist
new
Marketing
NAOKO

NAOKO
Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
data analyst
Facebook Ads
team work
socialmedia
Google Ads
e-commerce
Opis stanowiska

Cześć!

Szukamy ambitnego specjalisty od performance marketingu do naszego działu E-commerce w naoko-store.pl :) Jeśli masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii Facebook Ads i prowadzeniu innych kampanii CPC/CPS to zapraszamy!

Twój zakres obowiązków:

  • współprowadzenie, codzienny nadzór i optymalizacja kampanii Facebook Ads (+ Pinterest Ads ze wsparciem opiekuna)
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi, m.in. realizacja kampanii CPC/CPS, afiliacja, retargeting
  • monitorowanie, analiza i optymalizacja prowadzonych kampanii
  • współtworzenie strategii reklamowych i doskonalenie lejka konwersji (we współpracy z zespołem)
  • analiza efektywności prowadzonych działań (ze wsparciem analityka)
  • generowanie nowych pomysłów na kampanie i testowanie ich

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu, prowadzeniu i optymalizacji kampanii performance
  • znajomość narzędzi Facebook Ads, Google Ads
  • mile widziane doświadczenie w obszarze
  • reklam na platformach Pinterest/TikTok
  • znajomość branży fashion/beauty będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność logicznego myślenia
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu,
  • skuteczna komunikacja
  • nastawienie na rozwój i poszerzanie kompetencji
  • umiejętność współpracy z zespołem

To oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się marce odzieżowej – nr 1 w Polsce wg. rankingu zaangażowania klientów (Ranking Fashion PL – kwiecień 2021)
  • Pracę w świetnej, kreatywniej atmosferze
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Umowę o pracę na pełen etat w biurze w Rąbieniu AB k. Łodzi