Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Graphic Designer
Design
PARTY PAL Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
design
Pakiet Adobe
kreatywność
multitasking
projektowanie opakowań
Projektowanie produktów
Opis stanowiska

O nas:

Dynamicznie rozwijająca się firma produkująca balony i akcesoria imprezowe - jesteśmy jednym z liderów w swojej branży.

Poszukujemy osób na stanowisko: Graphic Designer

Szukamy ludzi z pozytywną energią, którzy super odnajdują się w środowisku Adobe.

Masz ciekawą kreskę, potrafisz zrobić coś z niczego. Jesteś kreatywny i kręcą Cię wyzwania, nie boisz się odważnych projektów, kochasz estetykę skandynawską, masz smak, wyznajesz zasadę ,,less is more!”, a do tego odnajdujesz się w kompozycji grafik na opakowania oraz produkty.

Wiesz, jak się wpisać w nowoczesne trendy, jesteś spostrzegawczy, a DTP to dla Ciebie pestka.

Do tego masz apetyt na rozwijanie skrzydeł przy wsparciu sztucznej inteligencji.

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie opakowań
  • Projektowanie produktów
  • Projekty na www i social media
  • Katalogi
  • DTP
  • Kreacja

Nasze wymagania:

  • Prosimy o załączenie swojego portfolio - warunek konieczny!
  • Znajomość programów graficznych (rodzina Adobe)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność projektowania opakowań
  • Umiejętność efektywnego gospodarowania czasem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wiedza z zakresu DTP
  • Fajna kreska
  • Zdolności plastyczne
  • Kreatywność
  • Samodzielność
  • Terminowość
  • Rzetelność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Nieśmigane stanowisko
  • Przyjazny zespół
  • Dobre wynagrodzenie
  • Wyznajemy zasadę ,,im dłużej z nami pracujesz tym lepiej zarabiasz”
  • Prezenty świąteczne
  • Spotkania wigilijne
  • Dodatek do paliwa
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej

CV powinno zawierać aktualną fotografię oraz poniższą klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.