Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Programista PLC
new
Inżynieria
RUNBIT Sp. z o.o.

7 000 - 20 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
15 000 - 40 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
angielski/niemiecki
sterowniki PLC
Friendly offer
Opis stanowiska

O NAS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem w dziedzinie automatyki i robotyki z siedzibą we Wrocławiu.

Od 2019 roku zdołaliśmy wykonać wiele ciekawych projektów dla najbardziej wymagających klientów branży: Audi, BMW, Volvo itp.

Jesteśmy zdania, że to ludzie budują firmy, dlatego chcemy aby Runbit był miejscem w którym każdy specjalista będzie realizował swoje ambicje.

W skład zespołu wchodzą jedynie z pasjonaci branży automatyki przemysłowej.

CO OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie jako podstawa obustronnej współpracy.
  • Ciekawe projekty które realizujemy od początku do końca.
  • Wsparcie ekspertów oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Ścieszkę kariery ograniczoną jednie Twoimi umiejętnościami. Twój pomysł czy inicjatywa jest zawsze mile widziana. W RUNBIT każdy ma realny wpływ na przyszłość przedsiębiorstwa.
  • Udział w międzynarodowych projektach, różne gałęzie przemysłu.
  • Elastyczny czas pracy, jeśli nie jest wymagana praca przy obiekcie, to możliwa jest praca zdalna – homeoffice.
  • Możliwość współpracy B2B, bądź umowa o pracę.
  • Premie za realizacje projektu.

CO WYMAGAMY

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu sterowników PLC Siemens/Allen Bradley/Beckhoff.
  • Poczucie obowiązku i odpowiedzialności za wykonywaną pracę oraz pełne zaangażowanie.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych jeśli projekt tego wymaga.
  • Znajomość angielskiego lub/ i niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Chęć do ciągłego zdobywania wiedzy i udoskonalania swoich umiejętności.
  • Doświadczenie w branży Automotive będzie dodatkowym atutem.

15 000 - 40 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

7 000 - 20 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP