Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media Specialist
new
Marketing
Social Lama

Social Lama
6 500 - 7 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
digital
social media
Reals
Instastories
TikTok
marketing
Meta
Opis stanowiska

Social Lama to agencja zajmująca się kompleksową obsługą komunikacji marki w mediach społecznościowych oraz prowadzeniem efektywnej reklamy na Facebooku, Instagramie i pozostałych mediach społecznościowych, obecna na polskim rynku od ponad 10 lat.

Jesteśmy częścią grupy marketingowej Good One, dzięki czemu zapewniamy kompleksowość usług poprzez dostęp do specjalistów z pozostałych obszarów komunikacji.

Jesteśmy pracodawcą DIMAQ!

Jesteśmy Członkiem Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska!

Jesteśmy #GoodPeople!

Przekraczaj Granice Twórczości Jako Nasz Social Media Specialist!

#createGOODsocial

Poszukujemy Osoby, która:

  • z pasją tworzy treści, które natychmiast przyciągają uwagę i prowokują do interakcji
  • z łatwością porusza się po ekosystemie wszystkich mediów społecznościowych potrafi efektywnie wykorzystywać dane do tworzenia strategii contentowej
  • ceni sobie miejsce pracy, gdzie relacje są głównym motorem napędowym

Jako Social Media Specialist będziesz odpowiedzialny/a za:

  • projektowanie i wdrażanie kampanii, które nie tylko zwracają uwagę, ale też skłaniają do działania
  • realizację powierzonych projektów SM zgodnie z ustaloną strategią
  • kontakt z klientami w zakresie bieżącej realizacji projektów
  • budżetowanie projektów
  • bieżącą analizę otoczenia SM
  • raportowanie i analizę działań

Oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia w SM - warunek konieczny
  • biegłości w formatach: Reels i InstaStories
  • pasji do TikTok'a
  • komunikatywności i pozytywnego nastawienia
  • umiejętności zarządzania projektami i czasem
  • kreatywnego i strategicznego myślenia
  • bardzo dobrego pióra
  • znajomości narzędzi i platform społecznościowych, ich charakterystyki, zachodzących zmian itp.
  • nastawienia na rozwój
  • znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

  • certyfikaty META

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B ( płatny urlop wypoczynkowy) w trybie zdalnym
  • Rozwój – możliwość pracy w grupie marketingowej z ugruntowaną pozycją na rynku - 15 lat,
  • Stabilną współpracę w domowej atmosferze na Warszawskim Żoliborzu
  • Wynagrodzenie rosnące wraz z Twoim doświadczeniem i zaangażowaniem
  • Możliwość współtworzenia społeczności #GoodPeople
  • Udział w brainstormach kreatywnych i szkoleniach wewnętrznych
  • 80% dofinansowania do szkoleń zewnętrznych
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna do wyboru Medicover lub CMP, karta Multisport, dofinansowanie nauki języków obcych, lunch dla pracowników w każdą środę, dostęp do platformy szkoleniowej)
  • 2h na urodziny !
  • W piątki praca do 15:30 ( 7h )
6 500 - 7 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B