Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Programista/tka Dynamics 365 F&O
new
Inżynieria
Wirtualna Polska Media

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
it
.NET
Dynamics 365
Opis stanowiska

Wirtualna Polska Media jest partnerem pierwszego wyboru: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

  • Projektowanie, implementacja i wdrażanie nowych funkcjonalności w Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations
  • Integrowanie D365 z innymi systemami
  • Bieżące utrzymanie systemu i wsparcie użytkowników

Wymagania:

  • Doświadczenie w konfigurowaniu, integrowaniu i rozwijaniu Microsoft Dynamics 365 F&O
  • Umiejętność programowania w języku X++ na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość MS SQL Server i Transact-SQL
  • Umiejętność programowania w .NET na poziomie podstawowym