Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent / Asystentka działu księgowości
new
Finanse
WZ Partners

WZ Partners
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Grupa WZ Partners to firma rodzinna, której obecność na polskim rynku sięga 1992 roku. Początki naszej działalności związane były z usługami księgowymi, wokół których, na przestrzeni już niemal 30 lat powstała marka wspierająca Klientów i oferująca najwyższy poziom usług w obszarach rachunkowym, kadrowym, płacowym, podatkowym oraz IT.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Warszawa

CHCEMY, ABY NOWY CZŁONEK ZESPOŁU:

  • Wykorzystał wiedzę, jaką dotychczas zdobył na studiach lub stażach do nauki najwyższych standardów, w jakich obsługujemy naszych Klientów.
  • Zapoznawał się z działaniem programów, które wykorzystujemy w codziennej pracy do prowadzenia ksiąg rachunkowych i obsługiwał je pod okiem swoich przełożonych.
  • Potrafił pracować w zespole: nie bał się pytać, był otwarty na nowe zadania i umiał oferować swoją pomoc.
  • Umiał korzystać z udostępnionych mu narzędzi do rozwiązywania problemów i polepszania jakości swojej pracy.

JEŻELI:

  • Jesteś studentem i ukończyłeś co najmniej 3 rok studiów na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym.
  • Uważasz, że księgowość to dobry kierunek rozpoczęcia swojej kariery w świecie finansów.
  • Znasz program MS Excel i jesteś świadom jego możliwości.
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.

OFERUJEMY:

  • Elastyczne zatrudnienie uwzględniające plan zajęć studiów w trybie dziennym.
  • Pracę w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Wsparcie merytoryczne od pierwszego dnia pracy przez dedykowanego opiekuna.
  • Współpracę z renomowanymi klientami z Polski oraz międzynarodowymi grupami kapitałowymi.
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy).
  • Możliwość rozwoju oraz awansu na stanowisko Młodszego księgowego.
  • Nowoczesne i komfortowe biuro w centrum Warszawy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.