Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Retoucher
new
Design
KATANA WARSAW sp. z o.o.

Warszawa
10 500 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
kreatywność
retusz
render pass
photoshop
estetyka
Mile widziane
InDesign
Adobe Illustrator
CaptureOne
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • retusz i postprodukcja fotografii oraz materiałów CGI
  • montaż i adaptacja renderów 3D z materiałami zdjęciowymi

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość oprogramowania Adobe Photoshop
  • wysokie poczucie estetyki, kreatywność, motywacja i zaangażowanie
  • doświadczenie w pracy z fotografami, agencjami reklamowymi, artystami 3D, klientami branży reklamowej
  • szybkie tempo pracy przy zachowaniu wysokiej jakości
  • dokładność i autokorekta
  • znajomość technik pracy na wielkoformatowych plikach
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • znajomość techniki pracy z render pass’ami
  • znajomość podstaw fotografii - kompozycji, fizyki światła, charakterystyki optyki
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • portfolio z retuszerskimi pracami komercyjnymi i osobistymi (preferowane prace z gatunku, automotive, product oraz zaawansowane montaże)

Mile widziane:

  • doświadczenie w retuszu różnego rodzaju fotografii (beauty, fashion, product, automotive, food), rozumienie ich specyficznych potrzeb i stosowanych technik
  • znajomość oprogramowań CaptureOne, Adobe Illustrator/Indesign, Nuke

To oferujemy

  • Preferowana forma zatrudnienia: B2B (działalność) wysokość faktury 10500 pln do 12000 pln netto
  • Wszyscy pracownicy, niezależnie od formy zatrudnienia, otrzymują 20 lub 26 płatnych dni urlopowych rocznie
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny

Zgłoszenia bez portfolio nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji!

10 500 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B