Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

(Junior) SEM Specialist
new
Marketing
Media4U

Media4U
6 000 - 9 600 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Google Analytics
Google Ads
Opis stanowiska

Główne zadania na stanowisku:

· Przygotowywanie strategii, planowanie, tworzenie oraz optymalizacja kampanii Google Ads,

· Analiza i optymalizacja kampanii z użyciem Google Analytics 4 oraz Google Data Studio,

· Raportowanie oraz audytowanie działań na potrzeby klientów oraz firmy,

· Analiza celów i rekomendacje zmian w oparciu o doświadczenie oraz dominujące trendy,

· Stały kontakt z klientem w zakresie bieżących kampanii oraz proponowanie klientowi najlepszych rozwiązań w zakresie e-marketingu,

· Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu skutecznej realizacji celów stanowiska,

· Sumienne i terminowe wykonywanie wszystkich powierzonych zadań, zgodnie

z ustalonym wspólnie z przełożonym harmonogramem.

Wymagania:

· Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum rok,

· Umiejętność tworzenia i optymalizacji kampanii Google Ads,

· Znajomość narzędzi GA4 I GTM,

· Wysoka samodzielność oraz umiejętność zorganizowania pracy własnej,

· Wysokie kompetencje interpersonalne – komunikatywność, umiejętność budowania relacji

· Zdolności analityczne,

· Mile widziana praca z klientami z branży e-commerce,

· Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii LinkedIn Ads /Allegro Ads/ Facebook Ads.

Co możemy Ci zaoferować:

· Stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),

· Pracę w systemie hybrydowym (1-2 dni w tygodniu pracujemy w biurze), ale jeśli jesteś spoza regionu łódzkiego oferujemy pracę 100% zdalną,

· Pakiet sportowy Medicover Sport,

· Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,

· System kafeteryjny MyBenefit,

· Dostęp do wybranych przez Ciebie szkoleń Udemy,

· Zajęcia z języka angielskiego,

· Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

6 000 - 9 600 PLN

Netto miesięcznie - B2B

5 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP