Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Art Director
new
Design
Agencja Maciaszczyk

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
photoshop
design
komunikatywność
kreatywność
pomysłowość
Opis stanowiska

Agencja Reklamowa Maciaszczyk zaprasza do współpracy Art Directora.

Takiego, który potrafi zarówno tworzyć, jak i oceniać grafiki/animacje pod kątem artystycznym i funkcjonalnym. Mistrza kreacji wizualnej i niekonwencjonalnego podejścia do rzeczywistości, szanującego klientów oraz ich wymagania.

Czego oczekujemy:

- bogatego portfolio projektów, w tym projektów komercyjnych i animacji 2D,

- doświadczenia w koordynowaniu pracą grafików i weryfikowaniu ich projektów,

- biegłej znajomość Photoshopa, Illustratora, InDesigna (preferowany Mac),

- znajomości zasad kompozycji, typografii i przygotowania projektów do druku zgodnie ze specyfikacją,

- umiejętności współpracy z klientem, działami obsługi i zespołem,

- umiejętności słuchania i czytania,

- dobrej energii i chęci do działania,

- terminowości.

Szukamy osoby do pracy na miejscu w siedzibie naszej firmy w Poznaniu. Gwarantujemy kreatywne wyzwania i pełne wsparcie.

Osoby zainteresowane prosimy o podesłanie CV i portfolio.