Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. wdrożeń i serwisu
new
Inżynieria
Apator SPÓŁKA AKCYJNA.

Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie techniczne
schematy elektryczne
rysunek techniczny
automatyka
prawo jazdy kat. B
wyjazdy służbowe
Mile widziane
systemy PLC, HMI
Opis stanowiska

W związku z rozwojem naszego zespołu w Łodzi, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • uruchamianie urządzeń produkcji APATOR związanych z telemechaniką na obiektach
  • uruchamianie, regulacja i testy nowych wyrobów produkowanych w firmie
  • prace związane z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń
  • doradztwo techniczne
  • uruchamianie nowych i optymalizacja działania istniejących systemów automatyki w energetyce
  • praca związana jest z częstymi wyjazdami służbowymi na terenie całej Polski

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektronika, elektrotechnika, automatyka przemysłowa)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • mile widziana znajomość aparatury łączeniowej, systemów PLC, HMI
  • ogólna wiedza z zakresu rozwiązań automatyki
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Zapewniamy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
  • realne możliwości rozwoju w organizacji, ponieważ wspieramy pracowników otwartych na rozwijanie swoich umiejętności
  • pełne wdrożenie w zakres działania firmy oraz nasze produkty
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • pracę od poniedziałku do piątku w ruchomym czasie pracy
  • podczas wdrożenia w siedzibie firmy (w Łodzi) lub innych częściach Polski - zapewniamy nocleg

Oprócz tego, możesz również skorzystać z:

  • dofinansowania do karty Multisport
  • prywatnej opieki medycznej w Luxmedzie
  • bezpłatnego dostępu do aplikacji Etutor oraz Legimi
  • dofinansowania do szkoleń i kursów
  • ubezpieczenia na życie w PZU
  • dodatkowych świadczeń socjalnych (bony na dzień dziecka, dofinansowanie do wakacji, dodatek finansowy na Boże Narodzenie)