Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. BHP
Inne
BREMBO POLAND

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Brembo to włoska marka specjalizująca się w produkcji tarcz, klocków i systemów hamulcowych do pojazdów samochodowych oraz motocyklowych. Założona w 1961 roku w Bergamo przez Emilio Bombassei, Emilio Sergio i Italo Breda szybko stała się jednym z wiodących światowych producentów hamulców o wysokiej jakości. Wszystko zaczęło się we Włoszech a na ten moment zakłady produkcyjne znajdują się na całym świecie, w tym w Polsce aż w 3 lokalizacjach: Dąbrowa Górnicza, Niepołomice oraz Częstochowa. Każdy z zakładów produkuje elementy używane zarówno w samochodach osobowych jak i w sportowych pojazdach wyścigowych Ferrari, Lamborghini czy Porsche.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
doświadczenie w BHP
znajomość prawa
język angielski
znajomość norm ISO
Opis stanowiska

Brembo Poland Oddział w Częstochowie poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. BHP. Jeśli jesteś pasjonatem bezpieczeństwa, masz doświadczenie w zarządzaniu BHP oraz chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku pracy, ta oferta jest dla Ciebie!

Główne zadania realizowane na stanowisku:

  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHP na terenie zakładu,
  • Ciągłe działania dotyczące poprawy warunków pracy oraz bezpiecznej organizacji pracy, podnoszenia świadomości pracowników w zakresie BHP,
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP dla nowozatrudnionych pracowników oraz firm zewnętrznych,
  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi,
  • Udział w zarządzaniu systemem bezpieczeństwa i higieny pracy ISO 45001,
  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad BHP,
  • Zlecanie badań i pomiarów czynników szkodliwych w środowisku pracy,
  • Współpraca w obszarze zagadnień BHP z pozostałymi działami w zakładzie produkcyjnym.

Oczekiwania:

  • Spełnianie wymogów ustawowych dotyczących służby BHP,
  • 2-letnie doświadczenie w służbie BHP w zakładzie produkcyjnym,
  • Bardzo dobra znajomość prawa z obszaru BHP,
  • Znajomość normy ISO 45001,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, wnikliwość i umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętności komunikacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oraz kursy językowe,
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • Pracę w zgranym zespole ekspertów.

Zaaplikuj, jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy i spełniasz wymagania.