Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Key Account Manager – rozwiązania RPA
new
Sales
COIG S.A.

COIG S.A.
Katowice
10 000 - 15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
10 000 - 15 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
sprzedaż
analiza
prawo jazdy
umiejętności negocjacyjne
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Katowice

Poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego handlowca, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań RPA (Robotic Process Automation) firmy UiPath oraz usług pracy developerów RPA. Osoba na tym stanowisku będzie odgrywać kluczową rolę w rozwijaniu naszego biznesu w obszarze automatyzacji procesów.

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Aktywna sprzedaż rozwiązań RPA firmy UiPath
  • Rozwijanie relacji biznesowych z obecnymi i potencjalnymi klientami
  • Doradztwo klientom w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań RPA, dostosowanych do ich potrzeb
  • Kierowanie całym procesem sprzedaży, od identyfikacji potrzeb klienta, przez przygotowanie oferty, negocjacje, aż do finalizacji umów i obsługi posprzedażowej
  • Współpraca z zespołem deweloperów RPA w celu dostarczenia kompleksowych rozwiązań klientom
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych opartych na zaufaniu i wartości dodanej
  • Monitorowanie rynku i konkurencji w obszarze RPA oraz dostarczanie informacji zwrotnej do zespołu produktowego

  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży oraz roczne na rynku IT
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami oraz zdolność do negocjacji
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty to:

  • Posiadanie certyfikatów lub ukończone szkolenia z zakresu RPA
  • Rozumienie procesów biznesowych oraz umiejętność identyfikowania obszarów, które można zautomatyzować
  • Znajomość techniczna rozwiązań RPA, a także umiejętność tłumaczenia technicznych aspektów na język biznesowy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia w zakresie RPA)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Przyjazną atmosferę pracy w niewielkim zespole składającym się z Analityków oraz Developerów RPA
  • Atrakcyjne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
10 000 - 15 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UoP